Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmnek a kiszemeltjével...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Urialma kérdése:

A barátnőmnek a kiszemeltjével nagyon jó viszonyban lettünk, de a barátnőmet ez zavarja. Konkrétan már zaklat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A jó viszonyt úgy értem, hogy legjobb barátok lettünk a fiúval..A zaklatást úgy értem, hogy minden barátomat ellenem fordítja, fenyegető üzeneteket ír, mikor találkozunk, akkor azzal fenyeget, hogy megöl. Az is baj, hogy osztálytársam, ezért nem tudom csak úgy elkerülni. Kérlek segítsetek, mert már nagyon félek tőle... :(

2017. okt. 24. 05:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nyugtasd meg hogy csak barátok vagytok a sráccal. meg mondd a srácnak is hogy ő is beszéljen vele, hogy ne legyen féltékeny, mert alaptalan a dolog... olyanal meg senki se fenyegessen hogy megöl...
2017. okt. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem furcsa hogy ilyen jó a kapcsolatod a fiúval, mikor tudod hogy tetszik a barátnődnek. Valószínűleg úgy érzi, hogy lecsapod a kezéről. Lehet hogy a fiúval kicsit nagyobb távolságot kéne tartanod. Vagy döntsd el hogy melyik barátod fontosabb
2017. dec. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
91%
Hééj, ez nagyon rossz..velem is ez van, azonnal engedd el a srácot és ne is beszéljetek..borzalmas érzés annak a barátnődnek, én is ezt élem és már majdnem hogy gyűlölöm, egyszerűen megkértem hogy ne beszéljen vele többet de ezt nem birta megérteni hogy k4rvára szarul esik, szóval felejtsd el a srácot és ha vissza szeretnéd szerezni a barátnőd akkor mondd el neki hogy már nem beszélsz a sráccal..ha így folytatod a csaj lassan depibe esik..
2017. dec. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!