Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen tizenéves srácnak van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tizenéves srácnak van 10 évvel idősebb barátnője?

Figyelt kérdés
Ismerek egy ilyen srácot, de csak látásból kb. es komolyan együtt van egy nála 10 évvel idősebb nővel... mit tudhat az ilyen? Mondjuk amiket hallok róla volt már dolga pár csajjal. Azon nem lepődök meg ha lánynak van idősebb pasija,de fiúba ilyet még nem láttam.

2022. jan. 25. 19:37
 1/3 anonim válasza:
83%

Én is ismertem ilyeneket.

Az egyik srác családja pénzes volt, a másik család meg C volt.

2022. jan. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

Lehetséges okok:

- Nagyon megnyerő személyiség

- Sok pénz

- Mégsem ennyivel idősebb a csaj

- Mégsem ennyire fiatal a srác

2022. jan. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%

Nem 10 év mondjuk de 20 évesen általába 25-6-7 évesekkel randizgatok. Pár dolog ami jó ha megy ha már inkább korban a feletted lévő kategóriát céloznád:

Humor

Önbizalom

Nem árt ha van valami alap baráti köröd és valami érdekes hobbid

Oké pénz se szar ha van de annyira nem mérvadó egyáltalán mint amenyire sok srác gondolja, voltak csajaim csórón is ugyanugy

Legyél független rgo ne bókold agyon a lányt, ne legyél needy és ne érezze azt 1 percig se hogy túl könnyen megkaphat csak azért mert jól néz ki, te vagy az a díj a verseny végén amiért hajtania kell

Talán a legfontosabb hogy tudj jól flörtölni, azzal szólítod meg legjobban a lány érzelmeit ami után már belédszeret bárki ha egyszer jó leszel benne

2022. jan. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!