Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy irjak rá?Gáz ha rá irok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy irjak rá?Gáz ha rá irok instán?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki szinpatikus nekem.Ő nm tudja hogy ki vagyok

2022. jan. 25. 20:47
 1/5 anonim válasza:
94%
Szerintem nem gáz. Én is ott kezdtem el beszélgetni egy lánnyal, akivel később randiztunk is. Egy storyjára válaszoltam, onnan meg beindult a beszélgetés. (tudtam, hogy kicsoda, de sosem beszéltem/találkoztam vele előtte)
2022. jan. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!Amúgy én csak ugy fogog majd rá írni üzibe
2022. jan. 25. 21:00
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Nem gáz. Nyugodtan írj rá! Ügyesen :)
2022. jan. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%

✅ Először is kell egy jó szöveg !

❌ NEHOGY azt merd írni, hogy :

- szia, JÓZSI vok! - van kedved ismerkedni

- szia, FERI vok ! - van kedved dumcsizni

- szia, ÖDÖN vok ! - jól áll rajtad a ruci

- szia, BÉLA vok ! - tök ari vagy,meg csinos. "Tetszel nekem" stb..

❌ Ezek instant lerontják az esélyeid...

ℹ️ KÉNE EGY KIS INFO ! HÁNY ÉVES VAGY - HÁNY ÉVES A LEÁNYZÓ ???

ℹ️ Te látod az instáját, mik azok amik érdekli őt !

---

✅ Én pl kihasználnám azt hogy a lányok KÍVÁNCSI természetűek ;)

✅ Ha rá írnál egy titokzatos profillal. Eléggé felcsigázná a gondolat, hogy VALENTIN nap felé közeledve vajon ki lehet.

🧸 pl.: Kiss Marian plüsmacija (ha pl. így hívják)- Egy jó kis cukis plüsmacis profil kép. Néhány kép "idézetekről/gondolatokról" amolyan napibölcsesség - de cukisak legyenek.

🧸 És ráírsz egy jó szöveggel - lelkizgetni vele egy kicsit ;) És játszol vele, fenn tartod a kíváncsiságát :P

2022. jan. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem gáz, ha normálisan írsz rá.:)
2022. jan. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!