Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tii nem vagytok frusztráltak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tii nem vagytok frusztráltak a párkapcsolatok miatt?

Figyelt kérdés
Legtöbb tini váltogatja a partnereit. Akármennyire is azt mondják hogy belső értékek, nem a külső számít meg a többi, mégis az számít. Ha pl szakítás van akkor kiteregetnek a másikról mindent, esetleg még hamis dolgokat is. Valahogy nem tudok azonosulni ezzel az egésszel. Mostani világban az ismerkedéssel sem. Olyan furcsa az egész nekem ami megy mostanság. Pedig pont korban vagyok (17).
2022. jan. 25. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok frusztrált emiatt.
2022. jan. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Ja hát elég fura nekem is a szememben, hogy mindig az a nyerő, aki bevállalosabb és a rossz fiút játsza. Aztán akkor pofára esetek vannak! Ha gyenge láncszem vagy észreveszik visszaélnek vele! Bízakodni sem bízakodhatsz ha építész rá, akkor már felesleges visszafordulni az egészhez! Körülbelül mind három esetben Tom és Jerrybe a macska! Bevallom tényleg macska egér játék volt! Ők dobtak félre, mert nem voltam minden alkalommal ott. Jó, hogy nem unalmasan rájuk növök vagy megszállotságig velük vagyok. Utána úgy is az lett volna a baj:leszállnék az intimszférájukról.Hát igen amióta van Barbie baba, olyan furcsán viselkednek. Azt annyirán bírom amikor kaptam a pofonokat tőlük, mert mindig eltértem. Csak elakart mondani mindent típus voltam.
2022. jan. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem, tudom hogy mennyi álszentség van és a szavak nem passzolnak a tettekhez. Minek idegesíteném ezen magam? Teszek rá ki hogy él.
2022. jan. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem létező dolgok miatt nincs min idegenkednem !
2022. jan. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
"Nem, tudom hogy mennyi álszentség van és a szavak nem passzolnak a tettekhez." Pont ez a baj, utálom az álszentséget.
2022. jan. 25. 22:46
 6/11 anonim ***** válasza:
Jah egyébként azokat nagyon bírom akik úgy gondolják jó mások döntéseit elfogadni egy olyan határon, amin már kicsit túllépnek a dolgokon. Ha már álszent lennék, akkor hagytam volna magára a dolgot. Álszentség nem abban nyilvánul meg ha magára hagyod, hanem nem mondasz a másiknak igazat! Aztán ráeszmmélnek a valódi érzelmeikel kapcsolatban, hogy csak értelmetlennek és értéktelennek látják a másik érzelmeit! De persze már okot adva rá az ember lépett volna az ő szemében, azt hiszem futnom kellett volna a végzet elöl! De egyébként sosem akartál agresszív lenni vele, de ezt még elfogadható neki mástól! De rájöttem minek adjak az ilyenekre, amikor körülbelül csak szúnyogcsípésnek fogta fel őket az ember. Nem tudom, annyirán érzelmileg nem sikerült összegezni az embernek! Mégis csak nevetett rajta, amiért tudtam, hogy a komolytalan hülyeséget próbálja magára erőltetni. Ha neki így jó, minek hablotyáljak róla. Tudom, hogy milyen. Akkor kár felesleges megállítanom. Ha ezek a srácok mondjuk nem úgy tekintenének rá mint egy kölcsönzött ékszer, akkor talán másképp helyezkednek el az érzelmeik a közéletben. Mi közöm van mások életéhez, elvégre voltak olyan gyerekesek foglalkoztak az enyémmel. De egyébként mit foglalkozzak én más kapcsolatával? Elvégre a nők mindig megadják a módját, hogy tudjanak mások érzelmeiről befolyás köréből. Igen valamit levelednek és megy a rádió egész nap Nők lapja stb. Nem kell bemutatói, hisz mindenki szembesülhet vele mint méz a vajon.
2022. jan. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem zavar mások kapcsolata, de a sajátom végett sem sírtam el sosem magam. Főleg akik szemében nyomoréknak tűnik az a srác aki valamit mondott de nem feltételezte! Bevallom az ilyen nálam rám tolta a kútfedelet ! Kár akaratoskodni, ha tudom hogy fejben nem akarja elhelyezni a dolgokat.
2022. jan. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ahogy beletapasztal ám az ember, egyre megfontoltan és magabiztosabban vállalja magára az egészet! Gémkapocs témáról egyenlőre ennyit! Az a bolond, aki vakon fut!
2022. jan. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Továbbra is rohadt vicces, hogy egyesek látnak pár idiótát, majd jönnek, és írják ki az ehhez hasonló kérdéseket. Nem mondom, hogy a kérdésben leírtakra nincsen példa, de baromira nem kell általánosítani.

És az a TE szegénységi bizonyítványod, ha nem tudod felismerni, ha valakivel nem érdemes még csak elkezdeni sem egy kapcsolatot. Akiknek csak a külső számít, és sokszor csak játszanak a másik érzéseivel, pont azért tudják megtenni, mert sokan képtelenek felismerni, ha átbasszák.

A másik pedig ez az "ami megy mostanság" duma. Régen mi volt más? Mi ment másképp? A felszínesség és az álszentség régen is létezett, ezeket nem most találták ki.

És #2 is megint jön ezzel a "nőknek csak a rossz fiúk kellenek dumával". Nagyon jó, hogy ezt mondogatjátok, és kb igazatok is van, csak a baj az, hogy általában rohadtul nem tudjátok értelmezni, hogy mit is takar az, ha valaki "rossz fiú"

2022. jan. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az a vicces hogy meglátod a kérdést és felhúzod magad. Nem kell passzív agresszívnak lenni.
2022. jan. 26. 16:01
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!