Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lehet? Másnál is szoktak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet? Másnál is szoktak ilyen kisebb "szünetek" lenni? Mivel lehetne most újra felpezsdítenk a hangulatot?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel egész januárban nagyjából egyszer-kétszer volt olyan, hogy "igazán jó" és kielégítő volt a szex. Többi alkalommal vagy neki, vagy nekem volt valami apróság ami miatt nem úgy sikerült, és többször meg is zavartak közben, mikor nem egyedül voltunk itthon.

Eléggé sikerült rányomnia a bélyeget az önbizalmamra, férfiasságomra, szexuális vágyamra, ami kicsit alábbhagyott, ugyanakkor szeretnék is újra kiadós együttléteket.

Mit lehet tenni ez érdekében szerintetek? Fűszerezzük valami extrával a hangulatot? Vagy elég lenne csak, hogy tényleg semmi ne szóljon közbe?



2022. febr. 1. 07:50
 1/5 Lazy Lover ***** válasza:
66%
Volt már ilyen talán szerep játékkal dobjátok fel
2022. febr. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég lenne, ha nem zavarna meg semmi. Ez nyomasztó lehet, mert arra figyelsz, hogy nem nyitnak-e rátok.

Próbáljatok minél többet olyan helyen lenni, ahol csak kettesben vagytok. Vagy akkor otthon lenni (nálatok, vagy náluk), amikor nincs otthon senki.

Nem tudom, ez megoldható-e.

2022. febr. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat basszus en se tudnek ugy szexelni, hogy a labammal kell tartsam az ajtot nehogy valaki bejojjon. Egy hetvegen amikor elmennek a szuleid hivd fel fozzetek valamit eggyut igyatok egy pohar bort es utana mehet a dolog. Szerintem nem kell extra csak nyugodt korulmenyek
2022. febr. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Senior Séf ***** válasza:
41%
Megette a fene, ha már tinikorban fűszerezni kell a szexet.
2022. febr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg sokat segít, ha nyugodtak a körülmények, csak egymásra kell figyelnetek.

Amúgy szerintem előfordul ilyesmi bárkivel, hogy valami miatt rövidebb-hosszabb ideig nem jönnek annyira össze a dolgok, de utána, ha tényleg szeretitek, kívánjátok egymást, akkor biztos vagyok benne, hogy lesz majd olyan alkalom, ami átlendít ezen a kis holtponton titeket. Nem érdemes ráparázni. De ismételten, ez sokkal könnyebben kivitelezhető, ha minimalizáljátok a zavaró tényezőket.

2022. febr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!