Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek őt hívhatom az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek őt hívhatom az exemnek, vagy ez csak egy gyerekes butaság volt?

Figyelt kérdés
Néha amikor megkérdezik, hogy volt-e már barátom, akkor sokszor nem tudom mit mondjak...Mert 12 éves koromban összejöttem egy fiúval, akit még régen az általános suliba ismertem meg, 2 évvel idősebb volt nálam, de csak 1 hétig voltunk együtt mert rájöttem hogy nem vagyok belé szerelmes, és nem is történt semmi köztünk, csak ölelkeztünk...ennyi. Ő szeretett, mert mikor szakítottam vele akkor beleütött a falba, vágdosta magát meg ilyenek... Rajta kívül nem voltam együtt senkivel. Azóta eltelt pár év. Szóval nemtudom hogy ő nevezhető exnek, vagy nem, ezek alapján? Mert az ex az nem a komoly kapcsolatoknak mondható? Meg nagyon fiatal is voltam...Nemtudom.. Szóval mondhatjuk, hogy van egy exem, vagy nem?

2022. febr. 10. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Mit számít ez? Lehessen vagizni barinoknek?
2022. febr. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Én nem nevezném annak, de amúgy tényleg nem számít.
2022. febr. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne rágódj ezen.

Én nem nevezném ex-nek.

2022. febr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekszerelemnek nevezem.

Ő volt az egyik gyerekkori szerelmem, már ha valaki rákérdez amúgy iskolatársnak.

2022. febr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Én csak azt nevezem annak akivel lefeküdtem.
2022. febr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%

#6,

és aki az első randin lefekszik valakivel? Ő is ex? Aligha.

2022. febr. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem nevezném annak.
2022. febr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
#6 én nem fekszem le senkivel az elsőn, de azt a pasit se nevezném az exemnek, akinek annyi mersze nem volt hogy adott idő alatt rosszalkodjon velem picit...
2022. febr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!