Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hívhatok rendőrt, hogy elvigye...

Hívhatok rendőrt, hogy elvigyem a gyerekem?

Figyelt kérdés
Apuka jogerős bírói ítélet nélkül tartja magánál a lányom.Látni csak úgy engedi,ha ő is jelen van,de el nem vihetem magamhoz.Nem bántott se engem ,se a gyereket.Ellopni nem tudom,mert nem hagy kettesben vele.Az címet tudom ahol vannak,szóval nem lopás mert meg ideigelenes elhelyési per sem volt.Kérhetek rendőrségi segítséget,hogy visszakapjam a lányom?
2017. júl. 23. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Amíg nincs határozat róla, hogy kinél helyezi el a bíróság, addig ugyanannyi joga van a közös gyereketekhez mindkettőtöknek. Tehát ő is ugyanúgy elviheti, mint ahogyan te is. Egyikőtök sem korlátozhatja a másikat.

Amúgy miért nem engedi, hogy elvidd magadhoz te is?

De természetesen fordulhatsz rendőrséghez, bár nem tudom, hogy ők tudnak-e ezzel mit kezdeni, lehet, hogy érdemes lenne inkább a gyámügyhöz fordulni, illetve bírósághoz, hogy szülessen legalább egy ideiglenes határozat.

2017. júl. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ideiglenes határozat is egy hónap..pont azért nem engedi elvinni,mert fél,hogy visszalopom úgymond.úgy gondolom akkor sem tilthatná meg,hogy akár kettesben is lehessek a lányommal
2017. júl. 23. 17:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha elvitte az állandó bejelentett lakóhelyről, akkor hívhatsz rendőrt. Ha te mentél el, a gyerek pedig ott van, ahova be van jelentve, akkor nem hívhatsz!
2017. júl. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Nem a te lányod, hanem a ti lányotok. Az gondolom nem zavarna, ha te tartanád magadnál bírói végzés nélkül. Nem értem miért olyan qrva természetes sok nőnek, hogy a közös gyerek nála fog lakni.
2017. júl. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

Atya világ!!!

Szegèny gyerek. Mennyi idióta vállal gyereket, hihetetlen!

Közös mèg a felügyelet, ergo oda viszed, ahová akarod, meg az apja is. Jah ès a lányotok!!!!! Nem csak a te lányod! Úgy marakodtok rajta, mint valami koncon, de lefogadom, hogy csak egymás bsztatàsa a cèl, ami nagyon szomorú!

Mindkettőtöktől elvennèm a felügyeleti jogot! Alkalmatlanok vagytok!

2017. júl. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hol van a gyerek hivatalosan bejelentett lakcíme? Indítsd el azt a gyermekelhelyezési pert minél hamarabb!
2017. júl. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy tárgy h ellopd. Olvasni is rossz
2017. júl. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!