Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobb csúnya lányokkal dugni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb csúnya lányokkal dugni mint senkivel?

Figyelt kérdés

Nem olyanokra gondolok akiktől felfordul az ember gyomra, hanem akik olyan átlagosak, még szüzek is, közelébe nincs a szépnek se arcra se testre.

Akinek nincs senkije örülni ilyen lánynak?



2022. febr. 25. 20:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%
én szívesen összejönnék csúnya nővel,de mióta prostihoz járok egyre kevésbé érdekel a párkapcsolat.
2022. márc. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Dzsoki ***** válasza:
100%
Bizony,jobb! Továbbá,egy átlagosnál szebbnek mondott lány,bizony beképzelt,meg szinte semmi sem jó neki. Aki kicsit csúnyább,az odaadóbb,élvezetesebb az ágyban! Amennyiben a szűzességük zavar,akkor küld hozzám őket! Én szüztelenítem neked őket! Mármint,csak itt,csak most,csak neked!
2022. márc. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Domi 2000 válasza:
7-sel értek egyet. Nagyon sok átlagos lány jól szexel. És amúgy meg szexből jobb a több, nem kell kihagyni egy alkalmat sem.
2022. ápr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Dzsoki ***** válasza:
Domi! Nem jól értelmezted! Az igaz lehet,hogy sok átlagos lány,jól szexel. Csakhogy,a csúnyább lányokkal,még jobb szexelni! Minden tőlük telhetőt megtesznek,hogy a férfinek,még jobb legyen! Sokkal odaadóbbak és biztosan,nem flegmák.
2022. ápr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Igen, mert egy kicsit csúnyábbacska lány örül, hogy akadt neki valaki, és azt igyekszik minden áron megtartani.

Ezért van az, hogy sokkal odaadóbbak.

2022. ápr. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Dzsoki ***** válasza:
Igen,hiszen egy jobban kinéző leány,talán akaratlanul is beképzelt lesz. Az is stimmel,hogy a kevesebb partner miatt odaadóbbak. A kérdés az volt,hogy jobb csúnya lányokkal dugni,mint senkivel? Szerintem,igen,sőt. A csúnya lányokkal,dugni is jobb,mint a mutatósabbakkal. A szexisebbekkel,nagyon lehet felvágni,társaságba menni stb. Szóval a kirakatba tenni. Kevésbé.élvezetes a szex egy cicababával,mint egy csúnyábbal.
2022. ápr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
mivel nekem nem opció ez se ezért prosti és igen aki nem néz ki annyira jól az tényleg nincs annyira el szállva és árban sem.
2022. ápr. 3. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!