Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok! Valahogy nem jönnek...

Mondmeg miaz kérdése:

Lányok! Valahogy nem jönnek össze a dolgok a lányokkal kapcsolatban, egyszerűen nincs esélyem azoknál lányoknál akik tetszenek. Ilyen csúnya lennék?

Figyelt kérdés

kép rólam..

[link]


2018. febr. 21. 01:51
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Egyáltalán nem vagy csúnya.
2018. febr. 21. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ennyire nem tudod felmérni, kiknél lenne esélyed.
2018. febr. 21. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vagy csúnya. De ne csak a szépséggel foglalkozz (magaddal kapcsolatban sem, meg a lányokban se csak azt keresd).
2018. febr. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy csúnya. Lehet, hogy a viselkedéseddel van valami, mert az a lányoknál fontos
2018. febr. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves vagyok, nagylelkű, őszinte, vicces és közvetlen. Nem tudom hogy miért nem jó ez.. Biztos bunkó faroknak kellene legyek mert hát azoknak a srácoknak szokott barátnőjük lenni :)
2018. febr. 21. 14:00
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nem vagy csúnya. Azt meg majd a lányok eldöntik, mennyire vagy velük kedves meg önzetlen. Szerintem olyan rohadt rendi tag nem lehetsz, ha magad sajnáltatod és azzal jössz, hogy bezzeg a bunkó pasiknak mindig minden mennyivel jobb!

Még ha tényleg totál kedves is lennél, remélem az megvan, hogy a kedvességért nem jár automatikusan barátnő, ugye? Az hogy valaki kedves kb az alap minimum :D

2018. febr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd ha elég felnőtt leszel ahhoz, hogy megtanulj nem azzal foglalkozni, hogy másoknak mijük meg kijük van, akkor összejön a barátnő is.
2018. febr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!