Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ex, ez miért zavar?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex, ez miért zavar?

Figyelt kérdés
Már nem vagyunk együtt kb. 4honapja (2 évig voltunk együtt), régen cigizett mikor nem voltunk együtt (keveset) én nem szeretem és mondtam neki nem szeretném ha cigizne (tudom nem mondhatom ezt neki de na...). Na de a kérdés ha már nem vagyunk együtt és látok róla egy képet egy buliba vagy pont az előbb láttam hogy valószínűleg a képen ő is cigizik , miért "randul" így össze a "gyomrom" kicsit rossz érzés.

2022. márc. 14. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Azta mindenit neki te egy fogyatékos pusztulat vagy!! Mi közöd van hozzá hogy cigizek-e vagy sem!? Vége van már köztünk ...☺️
2022. márc. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jól érzed magad bárki is vagy?xdd
2022. márc. 14. 20:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2 évig voltatok együtt, az elég hosszú idő. Valószínűleg megszoktad, hogy törődsz vele, és még nem telt el annyi idő, hogy teljesen közömbös legyen számodra.

Ezzel nincs semmi gond, emiatt nem kell magadat rosszul érezned. Szerintem ezzel mindenki így van. Majd idővel nem fog ennyire rosszul érinteni, ha azt látod, hogy rágyújt.

2022. márc. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán azért lehet így, mert nem teljesen azt a személyt látod a képeket, akit te szerettél.
2022. márc. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Később talán látni sem fogjátok egymást, lassan majd nem gondolsz rá cigizőként, ill. semleges lesz számodra ez a fiú.
2022. márc. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!