Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről beszélgessek vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessek vele?

Figyelt kérdés

Elhívtam tanulni egy csajt, együtt fogunk történelmet tanulni (nyilvános helyen, valszeg egy bevásárlóközpontban vagy étteremben) de szeretnék vele személyesebb dolgokról is beszélni, szerintetek hogy kéne átterelnem a beszélgetést?

16/F



2022. márc. 21. 21:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondd, hogy nem ennak volt valami előzménye, és nem csak odamentél, hogy "szia, van kedved törit tanulni?" :D


Amúgy meg ez nagyon szituációfüggő, nincs egy konkrét dolog. Hacsak nem kérdezel rá hogy hogy telt a napja, stb. De ez meg nem átterelée hanem tök más téma.

2022. márc. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg tanulás után, hátha van kedve még maradni veled.:)
2022. márc. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1 nem, dehogy:D Reggel korábban értem be a suliba, ő is ott volt, törit tanult, mondtam neki, hogy szívesen kikérdezem, mert én nagyon jól tudom, de mondta hogy ő nem tudja, de egyszerűen nem képes megtanulni, olyan sok van. Megkérdezte, hogy én hogy tanultam meg ilyen hamar, azt válaszoltam, hogy könnyen, üljünk be valahová, 1-2 óra alatt simán megtanuljuk együtt.:)


Nagyon köszi a válaszod, csak az a gond ezzel a kérdéssel, hogy egész nap látom, mert osztálytársak vagyunk, így tudom, hogy telt a napja:DD

2022. márc. 22. 19:24
 4/13 A kérdező kommentje:
#2 Igazad van, eszembe se jutott, pedig tök logikus. Nagyon köszönöm:))
2022. márc. 22. 19:24
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tok jól csináltad, ahogy elhívtad, valószínű menni fog a téma választás/felhozás is.


Pl ha ez a kontextus, megkérdezheted, fél e az érettségitől, aztán ha elmondta, pl h mik a tervei, mi szeretne lenni, aztán ebből meg esetleg azt, mit szeret csinálni, milyen filmeket szeret stb :)

Szóval próbálj kb oda illő témát választani, ne olyat ami full hirtelen, de gondoltam ez pl jó ötlet.

2022. márc. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#5 köszi a válszt, az érettségi témát már kimerítettük!:) Van valami tipped eseteleg, amivel "különlegesebbnek" tűnök a szemében?
2022. márc. 22. 20:01
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt ne! Ne akarj "különleges" lenni (még idézőjelben sem). Olyan legyél, amilyen igaziból vagy, ne akard megjátszani magad, ne akarj rájátszani! Az annyira gáz lenne...
2022. márc. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7 Nyilván szeretnék rá jó benyomást tenni, hogy máskor is elhívhassam tanulni, utána meg (ha jól érzi magát velem) kezdeményezne ő is.;) Olyasmire gondoltam külöbleges alatt, hogy pl. nem a megszokott mi a kedvenc állatod, zenéd/fimed/könyved sablonbeszélgetést nyomjuk, hanem valami viccelődős, baráti hangulatú beszélgetést. Ehhez van valakinek tippje?:)
2022. márc. 22. 21:59
 9/13 anonim ***** válasza:
32%
Ugyna amr tanulni suliban/otthon tanuljatok. Ne elgyel mar iylen hulye! A csaj erdekel randira hivd! legyel angyvonalu, fizesd amit ker és puszi oleles csok ne maardjon el a goodbye elott masnap harmadnap ismetles utana egyutt alszotok lassan kialaku l a jkapcsi és jarni fogtok ha mashova nem is, de egy suliba, vagy töriórara titi :D Kistöki!
2022. márc. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

# 5 voltam :) értem mire gondolsz. Szóval nem standard kérdés kell, de nem akarsz különc sem lenni :))


Szerintem ehhez kicsit ismerni kell a lányt, valamit csak tudsz róla ami érdekli, vagy amit tudsz róla, azzal kapcsolatban bármi. Én ezt sajnos nem tudom. Engem anno érdekelt sok minden, orvos tudomány, pszichologia stb. Mindenkinek meg van a maga érdeklődési köre, amiről szeret beszélgetni, és bele feledkezik , és élvezi, hogy a másik ezt végig hallgatja. Ilyet esetleg nem tudsz ? :)


Javaslatot így nem tudok mondani, max, ha pár támpontot tudsz adni, adok pár ötletet, de így én is elveszett vagyok :)

2022. márc. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!