Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi elfogadható...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi elfogadható, ha nyugtalansággal tölt el, hogy a kiszemeltemet nemrég megcsókolták egy házibuliban?

Figyelt kérdés

A kiszemeltemet (akivel közös a szimpátia) nem olyan rég lekapta egy részeg srác egy házibuliban. Ugyan ekkor még szinte nem is ismertük egymást, ő nem akarta ezt, illetve csak egy szájra puszi volt, de engem mégis kissé nyugtalanít a helyzet. Nem esett jól, mikor elmesélte.

Szerintetek ez normális?

Nem szeretném, hogy ő tudjon erről, meg nem is akarok féltékenykedni, de mégis néha nyomja a lelkem.:/

18f, 17l



2022. márc. 25. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Érthető, hogy rosszul esik, ez normális.
2022. márc. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az érzéseidhez jogod van.
2022. márc. 26. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normalis hogy ez ilyenkor rosszul esik, kovetkezonek rendezd ugy a dolgokat hogy te legyel aki lekapja ot. :D
2022. márc. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

“Ugyan ekkor még szinte nem is ismertük egymást, ő nem akarta ezt, illetve csak egy szájra puszi volt, de engem mégis kissé nyugtalanít a helyzet.“


Én nem tudom, hogy amit érzel az féltékenység-e, írod, hogy ő nem akarta, akkor mire vagy féltékeny? Normális, hogy nyugtalanít, hogy egy számodra kedves emberrel erőszakkal csináltak valamit, szerintem inkább erről lesz szó.


Verjétek képen a csávót.

2022. ápr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!