Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez egy vállalható ötlet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy vállalható ötlet?

Figyelt kérdés
Sajnos nagy a távolság köztem és a kiszemeltem közt (Budapest-Sopron). Nagyon szeretjük egymást, de csókunk még nem volt, erről szól a kérdésem. Holnap délelőtt jön hozzám vonattal, ezért azt terveztem, hogy miután leszállt, átölelem, a szemébe nézek, aztán megcsókolom. Szerintetek jó ötlet?

2022. márc. 26. 22:59
 1/6 A kérdező kommentje:
(Ő is szeretne már csókot, utalt is rá.)
2022. márc. 26. 22:59
 2/6 anonim válasza:
78%
Jó ötlet, csak egyszer élünk, úgyhogy csináld!
2022. márc. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem, nem túl romantikus. Keressetek egy szép helyet, üljetek le, beszélgessetek, és ha érzed hogy már nagyon szeretnétek mindketten, akkor tegyétek meg. Rögtön ahogy leszáll, hát, elég felejthető pillanat. Ráadásul nagyon hirtelen, lehet kényszernek éli meg, hiába szeretné amúgy, én legalábbis azt érezném. Ez az első lesz vele, ne akard elsietni.
2022. márc. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
13%
Na és megtortent?
2022. márc. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 franciasrac ***** válasza:
91%

Hát ha mindkettőtök akarjátok akkor igen !

Tuti nem a legjobb hely de nem is fog érdekelni :)

2022. márc. 27. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
33%
Nem tudom miért lettem leszavazva. Érdekelt,hogy a kérdezonek osszejott e vágyott csók. En drukkolok nekik.
2022. márc. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!