Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne éreznem az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne éreznem az első csókom alatt?

Figyelt kérdés
Illetve ti mit éreztetek közben? (Feltéve, hogy jól sikerült.)

2022. ápr. 3. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Még soha nem csókolóztam 19f
2022. ápr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%

Hát az enyém nem sikerült jól...elég szarul csináltam és nem is volt valami jó érzés. Leginkább a saját spermám ízét éreztem mert előtte le cumizott a csaj. Én meg nagymenően azt mondtam neki a csók után "csak annak adok csókot akit szeretek" (közben még soha nem csókoloztam előtte).


Aztán később amikor már együtt voltunk, elmondta hogy nagyon rossz volt ahogy csókoltam először :D

2022. ápr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Semmi különöset. Fura volt, izgultam. De később már jó lett.
2022. ápr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Különböző baktérium ízét
2022. ápr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Az enyém jó volt. A csaj kicsit nyálasan smárolt, de nem volt rossz.
2022. ápr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 mrozs válasza:
90%

Nincs olyan hogy valamit érezned KELL. Teljesen a másik embertől függ. Ha szereted vagy már régóta beszéltek, akkor nem hiszem hogy nagyon fog számítani a csók, inkább az hogy Ő megcsókolt. Ha nem annyira ismered, de jól csókol... hát akkor remélem lesznek pillangóid. Ha nem ismered és szarul csókol ott már bajok vannak xdd.



nekem 12 évesen volt az első csókom, kb. 2 hónapig beszélgettem a sráccal és végre találkoztunk. Kicsit gyors volt, mert első talinál lekapott. Nem érzem azt hogy ő volt a jó ember, jó érzés volt, de rájöttem hogy csak kavartunk és nem a személyiségem, hanem csak a seggem fogdosása kellett neki. De legalább ha eljön a jó ember, tapasztaltan fogom megcsókolni:)

2022. ápr. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
A forint árfolyam csökkenését.
2022. ápr. 4. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

gyomorfájás, remegés, a száj kiszáradása, szédülni talán nem szoktak, de akad, aki elájul

pld. Hófehérke

2022. ápr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
95%

Sok mindent érezhetsz, én pl ezeket éreztem/gondoltam:

"Most tényleg közelebb hajol vagy csak beképzelem?" "Lehet sok volt a pia" "Mindegy, hajoljunk közelebb, úgyis beszélni akartam vele" "Mintha tényleg közeledne" "Bakker! Megtörténik" "Szem becsuk" "Wow, egész puha a szája, ez aranyos volt" "Tarthatott volna tovább is, de gyáva vagyok és abbahagytam, mert nem tudtam, mit csináljak...tiszta hülye vagyok" "De legalább megvolt és most ettől tök boldog vagyok!:D" "Vajon emlékszik majd rá?"

Nem biztos, hogy ez az ideális, de elég "idős" voltam már ahhoz képest, hogy első csók volt. Sőt, ha a csók a nyelvtől az, még most se csináltam.:S

2022. ápr. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!