Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valaki tud magyar szülészt...

Valaki tud magyar szülészt Bécsben? Beszélem a németet, de kicsit félek, hogy a "pániktól" nem fogom megérteni, amit mondanak. Lelkileg biztonságban érezném magam, ha magyarul tudna az orvos, első baba lesz és nagyon félek.

Figyelt kérdés
2014. júl. 23. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia,

Ezek tavaly novemberi hozzászólások egy fórumról:

Én ismerek egy nagyon jó magyar nögyógyászt, szülészorvos, nögyógyászati mütéteket is végez. Halász Józsefnek hivják(figyelmes, alapos, kedves, és nem utolsósorban jó, hogy


magyarul lehet vele megbeszélni a problémákat). A Szent Jozsef Kórházban dolgozik Krankenkassa-ra(privát is, de én Krankenkasszára járok hozzá).


Oberarzt Dr. Josef Halasz


Krankenhaus(Hospital) St. Josef, Wien


Ezen a telefonszámon lehet hozzá bejelentkezni ambuláns rendelésre, illetve név szerint kérni, mert a rendelöben más orvosok is rendelnek felváltva : 0043 1 878440


Illetve:

Én is tudok magyarul beszélő nőgyógyász doktornőt .Nagyon kedves barátságos neve Neumann Etelka 18 ker. ben rendel Hofstadtgasse 17/3. Telefonon lehet vele beszélni +4369919577168


Sok sikert! :)

2014. júl. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséged! :)
2014. júl. 23. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!