Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tegyek ezek után?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tegyek ezek után? Véleményekre vagyok kíváncsi…

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok aki olyat tett részegen amit nem nagyon kellett volna. A legjobb barátnőm szervezett egy házi bulit ahol voltunk egy páran a haveri társaságból plusz a bátyja és az ő baráti köre. A story igazából annyi, hogy köztem és a barátnőm bátyja között részegen történt egy-két dolog (nem feküdtünk le, talán ennyi eszem még volt) a legnagyobb baj azon kívül, hogy a barátnőm bátyja az, hogy barátnője van 3 éve aki szintúgy részt vett a bulin, csak kettőnkön kívül mindenki kidőlt. Talán annyi, hogy igazából köztünk már régebb óta “izzott a levegő” de persze mindketten tudtuk, hogy ezt nem lehetne. És szóval most nem tudom, hogy mit kéne tennem. És előre leszögezem mielőtt még megkapom, hogy r*banc vagy ilyenek, előtte soha senkivel nem történt még semmi.
2022. ápr. 4. 22:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%

Megtörtént, és kész. Ezen már kár rágódni, nem tudjátok visszacsinálni. Szerintem ne titkoljátok el, mert ha később derül ki, sokkal rosszabb lesz. Próbáld megbeszélni, ezt a fiúval, hogy hogyan kellene és mikor kitálalni. Mentségetekre szóljon, hogy részegek voltatok, ami azért tényleg lényegesen megváltoztatja az embert. Örülni nem fog a barátnőd valamint a fiú barátnője sem, de szerintem jobb lesz a reakció, mintha eltitkolnátok. Ne húzd a végtelenségig. Hidd el, nem jó hazugságban leélni az életed, tapasztaladból mondom. Sok sikert!

19 F

2022. ápr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Enged el főleg ha semmi felé szexuális dolog nem volt
2022. ápr. 5. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Felejtsd el, ne bulizz vele többet, mert a végén még ki tudja mi lesz részegen.
2022. ápr. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát lehet nem voltam elég egyértelmű, de a történt egy-két dolog az nem a csókot jelenti hanem többet…
2022. ápr. 5. 19:01
 5/14 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet egyértelműen leírni, hogy mi történt? Ne nekünk kelljen már találgatni.
2022. ápr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Arról, hogy "nem feküdtünk le" én arra asszociáltam hogy csak csók volt, nem arra hogy leszoptad...


De igazából lényegteken. Ha a csávó képes a barátnője háta mögött erre akkor megbízhatatlan, ha összejönnél vele akkor veld is megtenné nagy valószínűséggel. Szóval a tanácsom még mindig az, hogy engedd el, ne kerülj a közelébe, főleg ne részegen.

2022. ápr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
hát figyelj ha neked jó az hogy foglalt faszik farkát szopod matt részegen akkor nekem nincs ezzel bajom. az más kérdés hogy a csaja mit szól hozzá
2022. ápr. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Leszoptad?
2022. ápr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen, ő meg megujjazott és ennyi igazából
2022. ápr. 18. 22:19
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ettől még mindig áll, hogy ne menj tökket a közelébe részegen, ne bulizzatok együtt.
2022. ápr. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!