Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tegyek ezek után?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tegyek ezek után? Véleményekre vagyok kíváncsi…

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok aki olyat tett részegen amit nem nagyon kellett volna. A legjobb barátnőm szervezett egy házi bulit ahol voltunk egy páran a haveri társaságból plusz a bátyja és az ő baráti köre. A story igazából annyi, hogy köztem és a barátnőm bátyja között részegen történt egy-két dolog (nem feküdtünk le, talán ennyi eszem még volt) a legnagyobb baj azon kívül, hogy a barátnőm bátyja az, hogy barátnője van 3 éve aki szintúgy részt vett a bulin, csak kettőnkön kívül mindenki kidőlt. Talán annyi, hogy igazából köztünk már régebb óta “izzott a levegő” de persze mindketten tudtuk, hogy ezt nem lehetne. És szóval most nem tudom, hogy mit kéne tennem. És előre leszögezem mielőtt még megkapom, hogy r*banc vagy ilyenek, előtte soha senkivel nem történt még semmi.
2022. ápr. 4. 22:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Legalább nagy szerszáma volt kérdező?
2022. ápr. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
45%
Az ő baja, hogy megcsalta a barátnőjét. Nyilván ez neked is kellemetlen, de nem kell vele foglalkoznod.
2022. ápr. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
39%
Nem kellene hulla részegre inni magad és nem lenne gond,én pont ezért nem iszom alkoholt,minek? Semmi értelme nincs,aztán történjenek a rossz dolgok vagy netalán rosszullét és még fizessek érte. Egy nőnél amúgyis elég gáz ha részeg,ez csak az én véleményem.
2022. máj. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmi kibeszélés. Baleset, sérülés nincs. Elfelejteni.

A részeg bulikat elfelejteni, nem inni, nem

lealjasodni. Ennyi.

Megint tanultál valamit. Az élet megy tovább.

2022. júl. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!