Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok különbséget tenni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok különbséget tenni, hogy a közösségi oldalon kinek hogy reagáltok a képére?

Figyelt kérdés
Pl. az, hogy sima szívvel (imádom) vagy öleléssel (care) reagáltok az nektek majdnem mindegy vagy van egy nüansznyi különbség? Az ölelés intimebb? Vagy a szív jelent nektek többet?

2022. ápr. 18. 17:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, mit mondjak, az vagyok XD

Mondjuk úgy, ha meglátok egy cuki gyereket vagy állatot, mindig hangosan szóvá teszem és mindig kijöttem a kicsikkel.:)

Az más kérdés, hogy amúgy elég éretlenül nézek ki és esetlen vagyok, szóval oké, anyáskodom, de rám is rám fér, hogy valaki terelgessen, foglalkozzon velem, mert kissé életképtelen vagyok.

2022. ápr. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!