Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Különbségek a tini párkapcsola...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különbségek a tini párkapcsolatban két fél között? (Anyagi háttér főként)

Figyelt kérdés

1 hónapja szakított velem a barátom. Nagyon burkoltan beszélt, azt mondta különbözünk, stb... erre pár napja hallom vissza először csak "x"-től, aztán "y"-tól is, hogy: amúgy az exes azért szakított Veled mert üres vagy belül, túl merev vagy, nem vagy elég laza, túl elegáns vagy, mindig pucxos helyekre kell vinni, amire neki nincs pénze, stb. Megmomdom ősgintén, hogy ilyen a stílusom, igen, jobban szeretem a szoknyát mint a nadrágot, nem èrdekel a sport, de érdekel az egészséges életmód, stb. De egy kitűnő tanuló vagyok, és magas szintű eredményeim vannak, nem tartom magam üresnek, és sosem kértem hogy puccos helyekre vigyen, ezt igazából csak ő szabta meg magának, szegény családból származik, más a stílusunk, én szerettem vele lenni akkoris amikor a parkban sétáltunk, ha meghívott vacsira, sosem csináltam neki nagy számlát, stb

Mégis szakított velem és mikdenkinek lehord. És az egész suli azt gondolja rólam, hogy egy üres plázacica vagyok. Pedig nem! Mi erről a véleményetek? Nagyon megbántott. És az önbizalmam nagyon mélyen a föld alatt hever, és gátlásaim kezdenek lenni ez miatt.



2015. máj. 17. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
egészséges életmód sport nélkül te se vagy valami túl okos :D
2015. máj. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Labdajatekra gondoltam :) mert az illeto nagy kosaras. En inkabb Rubint reka pilates stb. Fontos az alakom szamomra, tornazok. De szerinte nem vagyok tul sportos
2015. máj. 17. 14:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne èrdekeljen tèged ennyit èr
2015. máj. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Ne érdekeljen a csávó egy 0.

szerelemben nem a pénz meg az anyagiak számítanak hanem a 2szív. Ha igazán szeretett volna nem tesz ilyet....


Én biztos nem tudnák ilyet tenni egy lánnyal se. nagyon sajnálak :((

18f

2015. máj. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!