Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok hány éves fiúval...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hány éves fiúval jönnétek össze, mennyi lenne a minimum és maximum szám, kort is írjatok illetve azt, hogy miért igen vagy miért nem válalnátok be?

Figyelt kérdés

Én egy 16 éves lány vagyok, és a barátom 25 éves, szerintetek gáz az, hogy ilyen nagy kor különbség van köztünk. 16 hónapja vagyunk együtt. Illetve az, hogy egyébként ő kezdeményezett annak idején nálam. De én is adtam a jelet, hogy vevőő vagyok rá. Azért mert én 14 évesen is éretebb voltam legtöbb évkortársamnál. Külsőre és gondolkodásilag is. Ezért is kellettem egy 24 éves fiúnak. De azért nyílván nem úgy mint mondjuk egy 17-20 év körüli lány. 😀

Egyénként először akkor még meg mondtam neki, hogy nem biztos, hogy müködni fog a korkülönbség miatt. De azért adtam neki esélyt mert tudtam, hogy nem akar kihasználni. Elmesélte azt, hogy van egy nagyon depressziós múltja és emiatt nem mer 18+os lánnyal kezdeni. Mert fél, hogy nem értik meg és dirigálni meg bántani fogják. Mert az a lányok és a barátom korából kiindulva is többet akarnak elvárni tőle. Illetve nem akart maga mellé olyan lányt aki nyáron 1 hónapnál többet dolgozik. Mivel a covid miatt is érték rossz dolgok és max annyira megy el melózni, hogy tudjon eltudjon velem jönni BS-re. Tehát a lényeg az, hogy én nem a pénz miatt szeretem az idősebb palikat meg azért sem, hogy kocsikázni tudjak vele. Bár van köztünk 1+ óra távolság.

Illetve meg volt az a humoros, jószándékú kisugárzása, okos, kedves és ez engem nagyon vonzz.

A lényeg az, hogy azonban már így utólag rá jöttem, hogy 27-28 éves pasik között is van aki bejön. Általában ők még külsőre sem néznek ki rosszul. Illetve nem mindenki csak kihasználni akarja a nőket. Sajnos a tini srácok ugyanezt csinálják. Ami miatt pedig nem akartam beválallni az az, hogy félek mit gondolnak rólunk az emberek. De próbálom ezt is teljesen elfogadni.

Egy 14 évessel meg azért nem, mert egyébként még a 16 éves is érettlen szerintem. 😅



2022. ápr. 25. 13:21
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Hogyha te konolyan ennyire szubmisszív, gyenge, fejátszos, tudatlan, liba vagy. Már, hogy egy korai huszonévestől is elvárod azt, hogy elmenjen dolgozni akkor is ha nincs rá szüksége. Csak mert azt hiszed, hogy majd amikor eljön az idő nem fog tudni. Mert, de az én barátom is fogja majd tudni csinálni. Meg ha azt hiszed, hogy valaki több lesz azért mert dolgozik. Vagy mert te azt várod el egy fiútól, hogy csakazért mert betőltött egy adott kort, ami csak egy szám főleg egyesek esetében. Pl a barátom is hiába 26 éves lassan, ha a tini korát nem tudta elég tartalmasan leélni akkor most hagy pótolja már be könyörgöm! Lényeg, hogyha te komolyan csak a szánalmas gondolkodásod miatt egy szám (életkor) alapján szeretnéd arra erőltettni a pasidat, hogy menjen el dolgozni nyáron is. Ne, hogy már a fiatal korát eltőlthesse normálisan. Mert azt hiszed, hogy az, hogy valaki csináljon valamit életkorhoz kötött akkor pls csak olyan 25-30+os palit keress aki mindig dolgozni fog. Na és az ilyesfajta gondolkodás miatt érett meg a világ a pusztulásra. Aki kajak a kor alapján már egy 20-on éves férfitől várja el kivétel nélkűl a felnott viselkedest. Teljes mertekben. Na amit a 2-es válaszoló írt az pontosan rád illik. Mert szánalmasan gondolkodsz. Egy szánalmas, tudatlan, pénzéhes, liba vagy. Na en biztos, hogy nem fogok ilyen lenni.

Egyébként hány éves vagy. Remélem, hogy egy boomer 30+os nő vagy már. De engem nem érdekel akkor is megfogom ezt irni neked ha a nagyanyam lehetnel.

2022. ápr. 26. 13:19
 22/26 A kérdező kommentje:
Es egyebkent most latom, hogy odairtad, hogy tanulas. Igen az en baratom tavaly vegzet az egyetemen. De volt egy ev kihagyasa az erettsegi utan ugy, hogy semmit nem csinalt.. Csak azert is irom le, hogy a szubmissziv, tudatlan gondolkodasodat piszkaljam.
2022. ápr. 26. 13:21
 23/26 A kérdező kommentje:
Bar mondjuk ahogyan elnezem a 2-es valaszt elgondolkodtatto, hogy nem e te vagy az. Mert ha igen akkor az meg gazabb, mert sajat magad ellen beszelsz. Tehat akarki is vagy szerintem ass le a tudatod legmelyebe valahogy aztan majd ra jossz. Na az ilyen embereknek talaltak ki az LSD-t! 🤪✌️
2022. ápr. 26. 13:24
 24/26 anonim ***** válasza:

Na ez az a kérdés amihez nincs mit hozzá füznöm. Mivel mind a kérdező, mind pedig a válaszolók azok a tipikus, pocsmeregetos, kisgyerek szintjen vannak. Senki nem erdemli meg azt, hogy en itt normalis kommentet irjak. Bocsi!

23/L

2022. ápr. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

24 vagyok. A férjem 27. Közös házunk, háztartásunk és állataink vannak. Igen, az én gondolkodásom arra visz, hogy egyetem után dolgozzunk, mert így teremthettük ezt meg magunknak. Sehol nem tartanánk, ha évente egyszer elmennénk dolgozni egy hónapra.

Neked nyilván nem erre van szükséged tizenévesen, ezért is írtam, hogy ha majd benő a fejed lágya és rájössz, hogy a semmittevésből nem lehet megélni, neked is kevés lesz egy olyan pasi, aki csak otthon döglik.

2022. ápr. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem jobban tennéd, ha agyatlan dobálózás helyett inkább érvekkel próbálnál szolgálni. Nem teljesen érted, hogy mért baj az, hogy a pasid nem dolgozik. Ez nem kor kérdése jelen esetben. A probléma ott kezdődik, hogy az egyetemet befejezte, és, ha csak azóta nem kezdett el mást tanulni (amit nem írtál), nem csinál effektíve semmit. És ezzel van a baj. Nyugodtan élje ki a fiatalkorát, ha azt tizenévesen nem tette meg, de ez nem jelenti azt, hogy mellette nem csinálhat semmi hasznosat. Ahogyan tanulás mellett, úgy munka mellett is nyugodtan szórakozni, bulizni.

Ráadásul azzal is elég nagy problémák vannak, mikor azt írod, hogy nincs rá szüksége, hogy dolgozzon, mert bizony lenne rá szüksége. Pontosan azért, mert befejezte az egyetemet. Gondolom a szüleivel él, amivel nem is lenne problémám, de ha még pénzügyileg is a szüleire kell támaszkodnia, az nem oké.

2022. ápr. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!