Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell felizgatni egy csajt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell felizgatni egy csajt?

Figyelt kérdés

Osztálytárs leányzóval összemelegedtünk. Csókolgattam, simogattam, megérintettem. Ful száraz és szűk volt. Végül kézimunkázott. Elég sértett volt. Azt mondta nem így kell bánni egy lánnyal. Azt hiszi alapból nem érdekelt hogy ő élvezi-e a dolgot, pedig simán csak béna vagyok.

Kérnék tőle is tippeket, de szóba sem áll velem. Egyébként is nagyon fárasztó csaj, szóval tisztán nem szívesen beszélgetek vele. Ezért fordulok most az internet bölcs népéhez. Ti mindig osszátok a bölcsességet, ne kíméljetek.

Előre is köszi.



#Az gáz ha még dugni sem tudok? Az még a kutyáknak is megy. #Azt milyen hosszú kulcsszavakat lehet itt megadni
2022. ápr. 25. 16:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
38%
Használj (MAGADRA!!!) valami férfi illatszert, valakinek az beválik.
2022. ápr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
26%
Vegyél elő elő egy köteg pénzt, mind nedves lesz, az is aki nem látta, csak ártatlanul sétál a szomszéd utcában
2022. ápr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
1: Köszi, bár nehéz elképzelni hogy az segítene. Megvolt a vonzalom. Szerintem a technikámmal lehet a probléma. Simogattam a kis varázsdombját, csókolgattam, finoman belenyúltam. Semmi. Pedig ő is akarta. Csalódottnak tűnt, szóval gondolom volt már aki jobban csinálta.
2022. ápr. 25. 16:58
 4/20 A kérdező kommentje:

2: Ha lenne pénzem nem titeket hanem egy rosszlányt faggatnék a témában. Azért ült a poén.

:-D

2022. ápr. 25. 16:59
 5/20 A kérdező kommentje:
Jah és persze első alkalom. Szóval most nem erról van szó hogy egy nőnél rossz voltam, hanem arról hogy az esetek 100%-ában. 2. alkalommal szeretnék javítani ezen a statisztikán.
2022. ápr. 25. 17:06
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy a rosszlányok nem adnak választ a kérdésedre gyakorin? 😂
2022. ápr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
6: Igazad van, én örülnék neki. Ha pénzt nem is, virtuál zöld pipát tudok adni. Bár azt mindenkinek szórom mintha ingyér lenni. :-)
2022. ápr. 25. 17:12
 8/20 A kérdező kommentje:
Haverommal beszéltem. Szerinte az eki pia kombó a kulcs. Igaza lehet? Arra még telik.
2022. ápr. 25. 17:15
 9/20 anonim ***** válasza:
Első alkalommal megujjaztad? Haaaaat..
2022. ápr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nők elsőre nem tudnak annyira, akivel fantáziálsz stb azzal tud.
2022. ápr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!