Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem neki vagy csak ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki vagy csak ilyen a személyisége?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam aki sokszor naponta megfogja a combom, vállam amikor mellette ülök. Néha ráteszi a fejét a vállamra előadásokon. Keresi a társaságom, kezdeményez beszélgetéseket. Mindenen amit viccnek, poénnak szánok nevet. Ámbár észrevettem, hogy más emberekkel is így vagy picit másként bánik. Valamint amikor kapcsolatokról beszélünk akkor kijelenti, hogy ki tetszik neki.(Nem én, nem is osztálytárs hanem egy évfolyamtárs) Szerintetek tetszem neki vagy csak ilyen?

2022. máj. 6. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Inkább csak ilyen szerintem, mondod hogy másokkal is hasonló. Valószínűleg azért "meri" megtenni ezeket, mert azt gondolja nem érted félre vagy csak nem érdekli mit okoz vele benned.
2022. máj. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Ha másokkal is ilyen, akkor csak ilyen a személyisége.
2022. máj. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Ilyen akkor a személysége, ha másokhoz is így viszonyul.
2022. máj. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%
Ismételten benne van a válasz a kérdésben. És te jobban ismered, úgyhogy neked kéne tudnod.
2022. máj. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
"Ámbár észrevettem, hogy más emberekkel is így vagy picit másként bánik." - Akkor nem csak veled ilyen.:/
2022. máj. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!