Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem furcsa ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem furcsa ez?

Figyelt kérdés

Rengeteg kezdeményezős kérdés van, hogy milyen szöveggel írjon valaki/mit mondjon a kiszemeltjének, amikor odamegy hozzá, és igazából szerintem ez még nem is fontos, engem inkább az érdekelne, hogy hogyan lehet elkezdeni beszélgetni egy olyan emberrel, akivel konkrétan semmi nem köt össze és soha nem beszéltetek előtte, talán azt sem tudja, hogy ki vagy? Ugyanis sokan írják, hogy nem szabad egyből letámadni az illetőt az érzéseinkkel, inkább el kell kezdeni vele beszélgetni, barátkozni.

Viszont nekem annyira fura lenne csak úgy odamenni egy sráchoz, és valamit mondani amivel elindítom a beszélgetést, ha előtte soha nem beszéltünk és nem ismerjük egymást. Szerintem ez olyan abszurd, random odamenni egy személyhez és úgy megszólítani, mintha már régóta ismernétek egymást. Lehet csak én gondolom túl, de ha már mondjuk x éve mindketten ugyanabba az iskolába jártok, tehát látásból ismeritek egymást, és úgy akarsz megszólítani valakit, hogy először még ne tűnjön fel neki, hogy tetszik, akkor hogyan lehet ez véghezvinni úgy, hogy ne legyen teljesen fura az egész? Ha hozzám odajönne valaki (teljesen mindegy, milyen ürüggyel) akkor nekem fura lenne, hogy miért pont most jött oda, és akkor eddig miért nem, meg hogy úgy en bloc miért akar elkezdeni egy idegen beszélgetni velem úgy, mintha már ismerne?


Nem szoktam kezdeményezni, úgyhogy ezt a részét képtelen vagyok megérteni a dolognak.


(Bocsánat, ha kicsit érthetetlen lett a leírás.)



2022. máj. 29. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem abszurd. Persze körülményektől függ. Iskolai buli, nyaralás, nyílt vendéglátóhely, baráti buli, stb.

Butaság a szabványszöveg.

Az ember legyen önmaga, és adja önmagát. Az érdeklődés a lényege a beszélgetésnek, az iránta való nyitottság. Akár banális dolgokban is.

2022. máj. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Iskolában, mindenféle ürügy nélkül odamenni valóban abszurd. Érdemes olyankor csinálni amikor van valami esemény, vagy közös óra/foglalkozás előtt. Ha nincs semmi ilyesmi akkor odamehetsz "ok nélkül" is, de érdemes valamit azért kitalálni, vagy a véletlenre fogni. Illetve ott van a facebook/insta.
2022. máj. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!