Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintettek van lélek? Ha...

Szerintettek van lélek? Ha valaki meghal miért szokot hörögni? Láttatok már valami furcsát mielöt meghalt valaki? azaz a halálos ágyán csinalt vagy mondot valamit ami furcsa volt?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 29. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:

A halálhörgés a test működésének leállását jelzi. A test életéhez több folyamatnak kell összhangban működnie. Ez az összhang bomlik fel közvetlenül a halál előtt, a halálhörgés ennek az egyik jele.

Akik hosszan haldokolnak, általában elég sok olyat mondanak, ami kényelmetlen érzetet kelt azokban, akik hallgatják. De ezek a jelenségek nincsenek közvetlen kapcsolatban a lélekkel. Inkább a haldoklás testre, és tudatra kifejtett hatásának következményei. A lelket nagyon ritkán lehet tetten érni. Szinte sohasem tapasztalható meg közvetlenül.

2016. ápr. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Èn ápolónô vagyok sok halálesetett láttam már.Èn azt vettem èszre h halál előtt sokkal jobban èrzik magukat a haldokló(ugye ez már a tankönyvekben is szerepelnek ezek a tènyek) ès mèg az az èszrevètelem hogy halál előtt órákkal mintha már máshol lennènek.Nyitva a szemük de már nem reagálnak semmire.Ez az átlag.Nem úgy van ahogy a filmekben hogy mèg beszèltèl , ha csak nem balesetben , hirtelen pár perc leforgása alatt mennek el .
2016. ápr. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több rokonom már napokkal, vagy egy-két héttel a halála előtt is "máshol" járt. Gondolom a haldoklási folyamat sebességétől függ, mikor kezdődik el.
2016. ápr. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!