Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarban miért van valaki, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarban miért van valaki, ha annak a közelében van, aki tetszik neki?

Figyelt kérdés

2022. jún. 9. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki. Csak a félősebbek/tapasztalatlanok/zárkózottabbak.
2022. jún. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert fél, hogy olyat mond/tesz, ami elrettenti a másikat. Kb görcsösen akar tökéletes lenni.
2022. jún. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azért, mert félek, hogy elcseszek valamit. Még nem volt barátom ezért is nem rudom, milyen ha van az embernek pasija...
2022. jún. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez ösztönös. Fél, hogy hibázik.
2022. jún. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Anna0806 ***** válasza:
100%
Nekem még sohasem volt barátom. Valószínűleg amikor azzal a sráccal vagyok, aki iszonyatosan tetszik azzal próbálok mindenféleképpen úgy viselkedni, hogy az tökéletes legyen. Nálam nem tudatos. Van, hogy észre sem veszem, hogy flörtölök egy fiúval vagy máshogyan viselkedek mint szoktam. Félek, hogy a szeme láttára hibázok vagy esetleg rosszat mondok. Bizonytalan vagyok és lehet ebből is adódik.
2022. jún. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Én mindig amikor beszélek a sráccal aki tetszik nekem teljesen leblokol az agyam, lefagyok
2022. jún. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarja elszúrni. Meg simán csak izgul miatta, hogy mi lesz a másik reakciója.
2022. jún. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!