Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki nagyon tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki nagyon tetszik, és tudom hogy énis bejövökneki, mindig odajön hozzám és beszélget velem, és aztvakarjabhogy a. közelében üljek mindig szól hogy az ő padja mellett levő padba üljek. Szerintetek kezdeményezze én?

Figyelt kérdés

Szóval szerintetek jó ötlet lenne ha én kezdenék? Kihagytam hogy sokat mosolyog rám a ravasz mosolyával.


Bocsi a helyesírási hibàkért.pls ne b*asztassatok a helyes írási hibákkal.


Előre köszi a normális válaszokat!



2017. febr. 15. 17:55
 1/2 anonim válasza:
Ez csak személyes vélemény, de szerintem ne kezdeményezz. Mivel eddig is ő kezdeményezett úgymond, ezért szerintem tovább is fog menni ha tényleg bejössz neki. Nagyon fontos hogy mutasd ki te is valahogy, hogy bizalmat adj neki.
2017. febr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi


Mert amugy én simán kezdeményeznék para nélkül



De ha ezt tanácsolod akkor így teszek

2017. febr. 16. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!