Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Netes barátommal tegnap este...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes barátommal tegnap este beszéltem először kamerába, eddig csak hang hívasba mrg telefonon. Nem néztem ki valami jól. Félek hogy ezek után nem akar majd talizni. Mit tegyek? Több lent.

Figyelt kérdés
Utána reggelre küldött szívecskés szemű emojit akkor nem gondolhat annyira csúnyának igaz?

2022. jún. 21. 08:26
 1/6 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány ő a fiú.
2022. jún. 21. 08:27
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ígyis fogsz neki tetszeni, de ha nem, akkor legalább még azelőtt vegét ér a dolog, hogy összejönnétek.
2022. jún. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki előnytelenül néz ki videóhívásban, de nem csak a külső számít
2022. jún. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én pasiként elmondom, hogy amikor eddig valaki lánnyal először videóhívásoztam, mire gondoltam.

Általában arra, hogy "de jó, hogy végre láthattam". Vagy arra, hogy "istenem, milyen cuki lány!" Vagy arra, hogy "annyira szép..."

Ne kombináld túl! :-)

Sem élőben, sem kamerában senki nem fog úgy kinézni, mint egy photoshopolt képen. ;-) Ettől még korántsem biztos, hogy a valódi, spontán kinézeted taszító lenne. Sőt...

A külső meg eleve nem minden.

Ja, és hozzátenném, bár itt azért ne gondolj több tucatra, de aki lányokkal eddig videóhívásoztam, MINDEGYIK azt mondta utána, hogy szerinte nagyon rosszul, meg előnytelenül nézett ki. Közben meg egyetlen kivételtől eltekintve mindegyikük gyönyörű, vonzó, és aranyos volt. (Az az egyetlenegy meg egy züllött, eléggé ittas, igénytelen hölgyemény volt, akinek kb. minden második foga feketére volt rohadva. Na, ő tényleg nem nézett ki jól.)

2022. jún. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Amíg taliig nem juttok el, addig édes mindegy hogy reagál vagy hogy tetszel e neki.

2 emberke is volt akivel sokat beszéltem, hívásoztunk, videóban beszéltünk. Aztán kiderült, hogy az egyiknek közben lett barátnője. A másik meg meghátrált mert közben megtetszett neki más. Szóval.... Ezeket a netes dolgokat nem lehet készpénznek venni.

Persze volt az az egy pasi, akivel eljutottunk a találkozóig 4 hónap után és még mindig együtt vagyunk. Szóval nem azt mondom, hogy lehetetlen, csak amíg nincsenek konkrét dolgok, addig felesleges komolyan venni.

2022. jún. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
14%
ezt elbasztad, tanulság: ne legyél ronda
2022. jún. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!