Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Fiúknak magasabb vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Fiúknak magasabb vagy mélyebb hang?

Figyelt kérdés

Legfőképp lányokhoz/nőkhöz szól ez a kérdésem.

Titeket a magasabb, vagy a mélyebb hangú fiúk/férfiak vonzanak inkább? Persze, nem a hang a legfontosabb, csak kíváncsi vagyok.

Azt mondják, hogy az én hangom elég mély, de ez nem tudom mit jelent, hogy igazából mennyire is. Titeket zavarna, hogyha valakinek már nagyon mély hangja lenne?


2018. júl. 20. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy férfinál a mély hang a szexibb, esetleg a köztes átmenet.

Egy nőnél se feltétlen előnyös, ha mély a hangja, a férfinál se ha magas. Szerintem.

2018. júl. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Én imádom, ha egy férfinak mély a hangja.
2018. júl. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Vonzó ha egy férfinek mélyebb hangja van az átlagnál, legalábbis számomra.

De persze nem befolyásol egetrengető dolgokat.

2018. júl. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon vonzo a mely hang. Mindig beleborzongok, ha egy mely hangu fiuval beszelek. A magas hang eleg kiabrandito nekem. Persze nem feltetlen kizaro ok, de en elonyben reszesitem a melyebb hangot. Osszefoglalva engem nem zavar a mely hang, sot, szerintem nagyon szexi.
2018. júl. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A mély hang sokkal vonzóbb :)
2018. júl. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!