Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért féltékeny, ha már nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltékeny, ha már nem érdeklem őt?

Figyelt kérdés
Exről van szó. Kereken letisztázta hogy köztünk már nem lehet semmi, nem érez úgy, mégis ha véletlen találkozunk egy buliban állandóan a közelemben van és szemmel öli azokat, akik közelednek hozzám. Nem értem..

2022. jún. 25. 12:52
 1/5 Thispain ***** válasza:
86%
Mert érdekled.
2022. jún. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Egyet értek az első válaszolóval. Szerintem is é4dekled még. Talán most bánja meg azt, hogy szakított...
2022. jún. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Ego. Ha nem lehet az enyém, másé se legyen már...

Minősített esete, ha zaklatja az új párodat. (amerikai filmekben néha meg is öli)

2022. jún. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Egyszer már volt köztetek valami, ami talán még nem múlt el nála teljesen.
2022. jún. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2es vagyok. Miért lett ennyire lepontozva a válaszom? Csak egy vélemény volt, de mindegy....
2022. jún. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!