Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ez a lányoknál?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez a lányoknál?

Figyelt kérdés
Mindig aranyosnak/cukinak hív, nevet ha összenézünk szeretné ha köszönnék neki(nyilván köszönök). Úgy becéz hogy életem,aranyom,nevem+om(pl. Kristófom) de nem úgy mint aki szeret hanem úgy mint anyám. Keresi a társaságom, ő indít gyakran beszélgetést és annak ellenére hogy a legjobb barátnője mindig el akarja rángatni tőlem sokszor ellenkezik. A fiú barátai előtt nem keresi a társaságomat olyankor furán viselkedik. Kevés lány barátom volt idáig és fura hogy egy elég mutatós lány szeretne megismerni.

#Játszik velem?
2022. jún. 29. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak barátként gondol rád.
2022. jún. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
A legtöbb lány akkor hív aranyosnak vagy cukinak egy fiút, ha CSAKIS barátként gondol rá.
2022. jún. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mikről beszélgettek, mikor kezdeményez?
2022. jún. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Általában elég erős szemkontaktust tartva szoktunk beszélni változó témákról, közben elvárja hogy bókoljak neki. Érdeklődik otthoni dolgokról, családról meg rólam is, általában mesél magáról is gyakran nevetünk a legkisebb dolgokon is,pl. ha összenézünk vagy a másik megbotlik. Néha komolyabban is beszélünk de gyakrabban van olyan hogy csak szórakozásból. Nem a legjobb éveimet éltem amikor érdekelte hogy mi bánt,de nem nyitottam felé és mindig annyit mondtam hogy jól vagyok. Még arról szokott érdeklődni mit csinálok ha hazaérek.
2022. jún. 30. 10:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezek alapján én már elhívtam volna randizni. Szerintem te is tedd ezt.
2022. jún. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!