Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hülyeség, de hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hülyeség, de hogyan kell kezdeményezni az első csókot?

Figyelt kérdés
Jó ideje együtt vagyunk már, de mindketten felosek vagyunk. És antiszocok is, durva hogy mi egymás mellett nem vagyok azok de mások előtt igen. Lényegében még nem volt az,de érzem hogy lehetne már bőven mivel ja , szerelmesek vagyunk. Hogyan kell ezt az egészet?:! Jó lenne storytok is:( nem egy városban lakunk, így ritkább persze a találkozás is egyéb okok miatt szoval ja, gáz lenne egyből megcsokolni mikor megérkezik busszal 3 ora utazas utan hogy lasson

2022. júl. 2. 01:39
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Elrendelem, hogy két nap múlva 8:43:24-kor csókolózzatok. A ti esetetekben csak így lehetséges.
2022. júl. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De hogyan? Értem hajoljak közel, stb.. de ha egyszer félek gáz lesz,azt se tudom hogy kell, es ja 17l 17F mindkettőnknek elso kapcsolat.
2022. júl. 2. 01:51
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Amit mist érzel félelem az a félrevezető. Szereted azt a lányt vagy sem. Te vagy a férfi vagy sem. Neked kell felnőnöd a feladathoz. Ebben nem lehet bénának lenni. Ha majd elmúlik a félelem, akkor csókold meg. Olyan izgalmas játék jutott eszembe. Hajoljatok közel egymáshoz, mint ha csókolózni akarnátok, de ne csókolózzatok. A para amit akkor fogtok érezni, sokkal nagyobb lesz, mint amit most érzel. De egyben jó érzés is lesz. :) Szórakozzatok. :) Persze tudom, kitartani a csók előtti pillanatot még félelmetesebb lehet, mint maga az első csók. Pedig ez is legalább olyan izgalmas technika. (: Jobb lesz tőle a kapcsolatotok.


29/F

2022. júl. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Ha mind2en nagyon kívánjátok és ezt szóvá is tettétek, akkor úgy nem gáz
2022. júl. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
De inkább üljetek le padra, aztán egy idő után vagy amikor éppen csend van, akkor hajold oda az arcára és csókold meg.
2022. júl. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Majd jönni fog magától, érezni fogod.:)
2022. júl. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Mondok egy pszichológiai trükköt:

Ha azt akarod, hogy megcsókoljon, nézz előbb a szájára, aztán a homloka közepére.

Persze előbb legyen meg a körítés...

2022. júl. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A száját még értem, de a homloka közepére mi értelme van nézni? Jó, hogy nem a háta közepére nézzen!
2022. nov. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!