Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasimmal 1,5 hónapja vagyunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimmal 1,5 hónapja vagyunk együtt de még nem csókolóztunk, szerintetek kezdeményezhetek én? 15/L

Figyelt kérdés
Nálatok ez hogy volt? Légyszi írjátok meg, és azt is hogy hány évesek voltatok

2017. okt. 19. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Hogy jöttetek össze, ha nem csókolóztatok?
2017. okt. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Milyen kapcsolat az, ahol nem csókolóznak?!
2017. okt. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 CFB ***** válasza:
37%

Megnéztem az első 2 választ.

Hat, figyelj. Ha ő nem akar kezdeményezni, akkor te megteheted. Már ha akar egyáltalán csókolózni... Mi szerintem soha nek fogjuk kimondani, hogy együtt vagyunk, de 2x mondta már, hogy meg akar csókolni, és tegnap kiírtam róla valamit a napokban Instán (ő amerikai, nem tud magyarul), és mondta, ha elmondom, mi az, akkor megcsókolhatom. És tegyük hozzá, ő elméletileg nem is engem szeret. Hanem egy csajt, aki talán szeret engem. Úgyhogy... Milyen kapcsolat az, ahol az emberek nem csókolóznak? 😅

15l/12l

2017. okt. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 CFB ***** válasza:
100%

Ja. a másik csaj leszbi, nem biztos benne, hogy csaj, és ne tévesszen meg a kora. sminkkel 16nak néz ki - csak nem sminkel. És nagyon szép, meg nem mondanád, hogy még csak 1 hónap múlva lesz 13.


És minden kapcsolat egyedi, a dolgaitokat (csók, vagy sem stb) saját magatoktól kell lerendezni, nem mások véleményére hallgatni, mert te vagy abban a kapcsolatban. 😊 De akár beszélhetsz is a pasiddal erről. Talán az lenne a legkézenfekvőbb megoldás. Hogy miért nem csókolt még meg. Lehet, hogy a reakciódtól fél. Sosem lehet tudni.

2017. okt. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!