Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha fiatalon nem csajozok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha fiatalon nem csajozok?

Figyelt kérdés

Gáz ha 1 fiatal fiú nem csajozik? Egyszerűen nem érdekelnek a lányok (heteró vagyok, csak maga a csajozás nem érdekel)

Egyszerűen úgysem kedvelnek a lányok, elég sok széttört kapcsolatot láttam és hát a szerelembe nem is hiszek, és így hogy a lányok nem akarnak összejönni velen én meg nem hiszek a szerelemben így hát nem igazán csajozok! De mondták hogy jó lenne ha csajoznék meg ha lenne valakim és ilyenkor elég gáznak érzem magam mikor ez így szóba kerül, szóval szerintetek is gáz ha nem csajozok így 17 évesen?


Bár elég gáz emver vagyok de az hogy nem csajozok az is gáz lenne?



2022. júl. 10. 16:49
 1/9 renji7575 válasza:
39%

Igen az! És ha továbbra is kerülöd a témát elrohan az a pár év. Amikor pedig felezmélsz azon kapod magad, hogy húszon páréves elmúltál. A korosztályodban a többség már gyerkőcöt vállal, külföldön ünnepli eljegyzési/házassági évfordulóját. És ahogy szép lassan erőt vesz rajtad a magány. Később pedig komolyabb erőfeszítés fog kelleni, nemhogy a csajozáshoz hanem a barátkozáshoz a másik nemmel. Akkor fog csak leesni az állad, amikor tőled fiatalabbak ösztönszerűen cserélgetik, találják meg párjaikat, te meg ott szívod le a hangulatot a magányoddal ahol tudod.


Hidd el nem mókás kívülállónak lenni. Ha nem is csajozási szándékkal, de legalább legyen olyan társaságod ahol csajok is vannak. Idővel kialakul.

2022. júl. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
99%
Nem gáz,de minél idősebb leszel,annál nehezebben fog menni.
2022. júl. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem gáz
2022. júl. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem gáz, csak hülyeség.
2022. júl. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Dehogy gáz, majd később fogsz.:)
2022. júl. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

A te életed, ne más mondja meg hogy mi a gáz.


Viszont azt mondom, hogy a csaj nélkül így felszabadult időt töltsd meg tartalommal. Találj érdeklődési kört. Akár járj társaságba, sportolj, tancórára járj, művelődj, tanulj szakmát, tanulj nyelvet, stb.


Ezek egyébként a későbbi csajozást is elősegítik...

2022. júl. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz.


Ugyanakkor egy kis önbizalmat szedj össze! :-)

2022. júl. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ha neked ez így megfelel. Mások is írták, hogy ahogy idősödsz, egyre nehezebb lesz a társkeresés.
2022. júl. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jàrj prostihoz és éld az életedet. Egy kapcsolat csak lehúz. A szexualitàs viszont kell azt megkaphatod ribiktől is . Én ezt tenném ha fiatalabb lennék
2022. aug. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!