Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek még mindig bejövök...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még mindig bejövök neki, vagy miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés
Voltunk egy fesztiválon a legjobb barátnőmmel, és meg volt beszélve, hogy ott összefutunk egy fiúval, aki az osztálytársunk egyébként. Tudtam, hogy bejöttem neki, olyan május végétől július elejéig írogatott, kb 2 hete ritkábban ír, mióta visszautasítottam 2× is. Bár szerintem még mindig bejövök neki, mivel a fesztiválon elég érdekes dolgokat csinált... Először is mikor találkoztunk akkor megölelt, ebbe ugye még nincs is semmi, de aztán leült mögém, volt vele pár barátja, és beszélgettünk. Mikor én a barátnőmmel csevegtem, ez a srác az ujját végighúzta a vállamon, mire én hátrafordultam és mondott valamit (már nem emlékszem). Ezután kérte hogy üljünk mellé, és ne elé, ekkor meg mondta hogy amúgy jól nézek ki. Majd később volt egy koncert, amire elindultunk és egymás mögött mentünk hogy előre tudjunk furakodni, erre mögém jött és megfogta a derekamat, és úgy mentünk a tömeg közt. Szerintetek?

2022. júl. 24. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozik, hátha megfektethet.
2022. júl. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt elég egyértelmű neki a két visszautasítás.
2022. júl. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, próbálkozik
2022. júl. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%

Kitartó. Vagy nagyon meg akar fektetni, vagy komolyan is érdekled.


Amúgy amíg nem erőszakos (ha igen, akkor nagyon komolyan állítsd le), addig ez értékelendő annyiban, hogy sokszor felnőtt férfiak nem képesek lépést tenni egy nőért, amikor nyilvánvaló, hogy van valami.

2022. júl. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!