Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » November 22-èn teszteltem...

November 22-èn teszteltem pozitívat! Majd 23 -án egy enyhe vèrzèsem volt ami 3 napig tartott. Miután el múlt csináltam még egy tesztet,és az is pozitív lett. Ma pedig olyan barnás színű folyásom van. Szerintetek mitől lehet?

Figyelt kérdés
Segítsetek légyszi!!

#Baknè
2021. nov. 29. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Progeszteron hiány. Nekem is így volt.

Menj mihamarabb a nőgyógyászhoz és fel fog írni progeszteront. Terhesség első trimeszterében érdemes szedni, hogy megmaradjon a baba.

2021. nov. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is minél előbb menj dokihoz! Valoszinű progeszteron kell.
2021. nov. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi segítsünk? Hogyan? Online? Vérzel terhesen. A barna szín is vértől van. Lásson orvos, azt kell kérni, hogy segítsen!
2021. nov. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már az ügyeleten csücsülnék, nehogy elveszítsem a babát. De van, aki a gyakorin nyugisan írkál helyette. Nem vagyunk egyformák...
2021. nov. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2021. nov. 30. 05:30
 6/7 A kérdező kommentje:

[link]

Ha meg tudjátok nézni. Tegnap voltam dokinál

2021. dec. 1. 06:38
 7/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. én nem látok itt terhességet. Ha jol látom mèg nyálkahártyát sem mért.


Am majd nem egy cipőben járunk :) nekem is Okt. 27.en volt az utolsó menses. Tegnap fajt nagyon a hasam. Bementem az ügyeletre. Nalam verzes nincs. Semmit nem latott UH (korai még) 12mm a nyálkahartya es ennyit.Azert Csinalt UH-t hogy ne hogy méhen kivüli legyen. HCG-t nezett 626 lett. Hívott is este hogy rendben van az eredmény. Várni kell. Szedem a progeszteront magneziumot es pihenek amennyit tudok.

2021. dec. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!