Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerintetek rendben van?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek rendben van?

Figyelt kérdés

Unokahugom, tizenhárom éves és nemrég vesztette el a szüzességét. Korán erő típus és sokkal idősebbnek is nézki de szerintem ez akkor sem normális. Közel állunk egymáshoz ezért tudok róla, szüleinek nem mondta el.

A srác ha jól tudom tizenöt. Nem is tudom mit kéne csinálnom szüleinek ne mondjam el?

17/l



2022. aug. 5. 18:08
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Ja, azt hittem te vagy de mindegy mert akkor is hulyeséget írtál. Amikor én voltam tizenhárom ez nem volt normális, ennyi. Nekem fura.
2022. aug. 5. 19:59
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Okés tisztàztuk semmi gond , de nem vagyok pedó 😅
2022. aug. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
100%
Hát kedves kérdező én is kiakadtam a 28 éveses dolgon is de szerintem nem normális ennyi idősen elveszteni habár ez már elfogadott,sajnos vagy nem sajnos.Nem rég 14 volt a beleegyezési korhatár ez most lejjebb ment 2 évvel. Ami szerintem nagyon gáz. Egy 12 éves mégis hogy állna készen egy aktusra? Aztán lehet hogy ez a szám még lejjebb fog menni. 2014ben aki 13 évesen vesztette el hülye kis ribncnak nevezték és elhordták mindennek,elítélték.Csak 24 vagyok de el sem tudom hinni ezeket.
2022. aug. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
65%
Ez vicc komolyan..megvádol és aki valóban küldte ezt a dolgot meg itt lapul..na most hagyom itt ezt az oldalt 😅
2022. aug. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi vagyok hogy az a mocskos büdös patkány felvállalja-e? Vagy csak sunnyog..
2022. aug. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez nincs rendben egyáltalán. Legtöbb ember nagyon hamar akarja elvesziteni, hogy negmutassa milyen menő miközben nem az. Legszivesebben azt mondanám, hogy mond el nekik, viszont ezt a lánynak kéne megtennie
2022. aug. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
A mai lányok korábban érnek biológiailag az ún. "jólét" miatt(Tehát egészségtelen táplálkozás, meg a sok műanyag meg egyéb vegyi anyagok miatt, amik köztudottan károsak az emberi szervezetre), 9-11 évesen már menstruálnak és egy felmérés szerint 2-3-4 évvel a menstruációjuk után kezdenek nemi életet élni, vagy legalábbis nagyon vágyakozni rá. Úgyhogy a mai világban nevezhető ez normálisnak ugyan, biológiailag normális is, de a normális egy elég nehezen definiálható fogalom igazából, valójában nem létezik jelenleg, mert nem ismerjük, de létezhet és valószínűleg létezik is, csak nem tudjuk az igazságot. Ezzel azt akarom mondani, hogy amit az unokahúgod csinált mondjuk úgy, hogy biológiailag normális, de a túl korai nemi érés egyébként sok bonyolodáshoz vezet, pl. erősebben észrevehető a testképzavar, a tinikori depresszió, akkor ugye a korai szexuális élet is. Kb. "normál" ütemben érő lányokkal kevesebb az ilyesfajta probléma, de valahol, egy kultúrában 20-21 évesen jön meg a lányoknak, amit a mai orvostudomány nem tart normálisnak, de ennek ellenére mégis teljesen normális, boldog életük van.
2022. aug. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nem ide tartozik, de rám is rámírt a 28 éves…
2022. aug. 6. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen 28 éves még bőven megmaradt a tinik szintjén. Nem normális, de nem lehet vele mit csinálni. Persze nem szoktam rosszat kívánni másoknak, de titkon azért kicsit remélem, hogy teherbe ejt egy ilyen korú nagykislányt, aki majd megtartja a babát, akkor utána már nem lesz kedve tiniket fűzögetni, de élni se a gyerektartás miatt! 🙂


13 évesen korai. Itt nem arról van szó, hogy egy 13 éves kislány traumaként élné meg a behatolást, ha kellően benedvesedett, a fiú óvatos és akarja is, akkor nem fogja traumaként megélni és jobbik esetben nem is bánja meg. De itt nem csak erre kell gondolni, hanem a szex más veszélyeire is. 13 évesen már van valamennyi fogalma a szexről, az álló farok bemegy a nedves nuniba, csak használni kell gumit, hogy ne legyen baba. Ácsi! Ez egy olyan technikai oldala a dolognak, amit még egy 10 éves is megért, ha a saját nyelvén magyarázod el neki, nemhogy egy 13 éves. A gond ott van, hogy ezekkel a kislányokkal csak a technikai oldaláról beszélnek, a lelki oldaláról nem, márpedig olyan oldala is van a dolognak. Hiába vágyik már a szexuális életre egy ilyen korú kislány, az anyaságra akkor sincs fejben készen(Egy cica sem kezd azonnal párzani, hogy ivarérett lett) és, ha neadjisten teherbe esik, márpedig az óvszer nem 100%-os védelmet nyújt, akkor pedig marad az, hogy rohan anyucihoz sírva, hogy kiszakadt a gumi, most mit csináljon? Vagy rosszabb esetben eltitkolja. Hiába a nagy őszinte bizalom a lány meg az anya közt, ha a lány fejben még csak egy gyerek, nem fogja tudni úgy feldolgozni a dolgot, mint egy felnőtt. Már önmagában a teherbe esés nagy lelki teher egy kamasz számára, akkor a szülés vagy az abortusz? Egy 13 évesnek már van szexusa, igen, a szexuális élet nem trauma neki, ha kellemesen éli meg, igen, de fejben akkor is csak egy buta gyerek, aki ha úgy is érzi, hogy készen áll rá, nem fog minden eshetőségre gondolni és nem tudja, hogy XY helyzetekben hogyan reagálna, bár gondolom sokan úgy születtek, hogy 10 évesen már félelem nélkül hegyet másztak bármiféle védelem nélkül. 13 évesen saját testének felfedezése bőven elég még, esetleg petting, de a felelősségteljes szexhez még gyerek. Én annak idején leültem a kishúgommal erről beszélgetni, vagyis pontosabban ő jött és kérte, hogy beszéljünk. 12 éves volt, kíváncsi, de a korához képest okos. Feltettem neki kérdéseket, olyan kérdéseket is, amiknek semmi köze nem volt a szexualitáshoz, viszont tanító jellegű kérdések, amik az élet sok területén hasznosak lehetnek, ha rálel az ember a válaszra magában. Mivel okos kislány volt, tudott válaszolni sok őt érintő kérdésre, de a mi lesz később és váratlan helyzetekben mit csinálna kérdésekre nem tudott, vagy ha tudott is, éretlenül válaszolt, pl. hogy bepánikolna meg ilyenek. Egy ilyen korú kislánynak ugyan van már racionális(Összetett) gondolkozáshoz képessége és lehet, hogy tudja mit akar, de még akkor is csak egy gyerek, aki nem minden esetben tud felelősségteljesen dönteni, döntései viszont egész életére kihathatnak.

2022. aug. 6. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Visszatérve az unokahúgodra, szerintem ne mondd el. Most megbízik benned, de ha elmondod, ezt elveszíted.

Talán valamelyest a tanácsaidban is bízik. A védekezésről beszélhetnél vele. De elsősorban azt tanácsolom, őrizd meg a bizalmát.

2022. aug. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!