Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, jobban bejön egy fiu,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, jobban bejön egy fiu, ha Jordan cipőt hord?

Figyelt kérdés
Nekem személy szerint nem tetszenek, de mégis sok lány odavan érte, ha egy fiu olyat hord. Miért? Szerintem egy sima kinézetű, egyáltalán nem szép cipő, az AirForce 1000x jobban néz ki , de ha már 70-80 ezres kategória, akkor egy Martens bakancs is szebb :D
2022. aug. 13. 21:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
10%
Azért a ló túloldalára sem kellene átesni,ne álszenteskedjünk.
2022. aug. 14. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
85%
#11 Abban mi az álszenteskedés, hogy krvára mindegy, milyen márkájú a másik ember cipője?
2022. aug. 14. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
85%

Én letojom, hogy egy fiú milyen cipőt hord, vagy ruhát. Az a lényeg, hogy neki jó legyen. Cipőben én is 5-10 k között vagyok, de ha megtetszik egy magasarkú azért 13-ig hajlandó vagyok felmenni

16/l

2022. aug. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
77%
Manapság, amikor minden egyre drágább, azért megnézném, hogy hogy akarnak egyesek 10 ezer alatt cipőt venni. Nameg a nagyon olcsó nem valami tartós, hanem kb ipari hulladék.
2022. aug. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Lányok azt se tudják mi az a Jordan cipő vagy ha igen, nem ismerik a típusokat. Szóval oly mind1. Nekem van egy sportos kialakítású kocsim és akivel randiztam tegnap megkérdezte ez akkor most sportos és miért sportos kocsi.
2022. aug. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít.
2022. aug. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy volt olyan lány akinél megkérdeztem milyen fiú az ideálja és mondta egyik szempontnak, hogy legyen Jordan vagy Travis Scott cipője. Szóval tényleg van ilyen.

Szerintem nem hülyeség egyébként 20Knál többet költeni cipőre, ha van is valami funkcionalitása, pl egy Jordan cipőt tényleg csak divatból vesznek fel, de egy hosszú távú futó általában vesz egy asics cipőt az 50-70K.

Nekem is van egy asics terepfutó cipőm ami egyszerre gore-tex és gel technológiás, magyarul védi az ízületeket és teljesen vízálló, de egy Jordan cipő teljes mértékben pénzkidobás, még kosaras cipők közül sem a legjobb.

A lányoknak fogalma sincs hogy mennyibe kerül a cipő amit hordok és ez így is van jól, nem vagyok kíváncsi a picsákra, ahogy nem beszéltem többet az említett csajjal sem.

2022. aug. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
64%
Egyáltalán nem,nem érdekel hogymilyen cipőt hord.
2022. aug. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
64%

Nem igazan erdekel milyen cipot hord egy fiu. Az elso amit megnezek rajta az a mosolya es a szeme 😅


Nem a labat nezem hogy milyen surrano van rajta 😂

2022. aug. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!