Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik egy lány, de van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, de van barátja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy évfolyamtársam aki nagyon tetszik, de a barátja le se tolja, nem vesz neki semmit. Rendszeresen beszélünk iskolában, és facebookon is. (nyári szünet lévén, most csak facebookon meg néha telefonon). Elmesél mindent amit a barátjával csinál. Még azt is hogy hogyan szexelnek (ez nagyon nem tetszik, de végighallgatom, muszáj, nem akarom megbántani).

Októberben lesz a szülinapja, és annak ellenére hogy nem kérdeztem még mert azt gondoltam korai még, elmondta hogy nagyon tetszene neki egy bizonyos márkás (harminchétezer-ötszáz ft-os) cipő (amúgy cipőgyűjtés a hobbim, hasonló árkategóriájú cipőim vannak, erre költöm az összes pénzt amit a szüleimtől kapok).

A mai nap meg is vettem neki.

Mivel lephetném meg még? Hogy csomagoljam be a cipőt, hogy ne tűnjön igénytelennek a csomagolás? (bordó szín a kedvence, gondoltam egy olyan masnival átköthetném). Lehet hogy meg tudom így hódítani majd?

19/f



2015. aug. 12. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megvered a faszit, és tiéd a pina.
2015. aug. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Yuuuyyu válasza:
Ott a pont az elsőnél :D
2015. aug. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Légyszíves olvassátok el a kérdést. Összetettebb ennél!
2015. aug. 12. 19:25
 4/9 anonim ***** válasza:
akkor adj egy cipő gyüjteményt a palijának cserébe szakitson a csajjal
2015. aug. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

En a csaj helyében nem fogadnam el az ajandekodat. Egyreszt tul draga, meg a barátomtól is, masreszt..szerinted a barátja mit szólna, hogy toled ilyen ajándékot kap? Plusz ugy ereznem a helyében, hogy meg akarod venni a szeretetemet (ami lényegében igy is van). Végső ervkent: Meg ha el is sikerul igy hoditanod a lányt, vegig azon aggodhatnal, hogy hany sráccal chatelget ugy, mint epp most veled, es melyik fog neki eloszor versenyzongorat\robogót\pedigrés kiskutyát venni olyan okokból, mint te (es hogy vajon azt is elfogadja-e majd).


Off: Az, hogy nem vesz neki semmit a barátja, nem jelenti azt, hogy letojja. Vannak lányok, akik nem varjak el, sot, kellemetlen nekik, ha csak ugy random ajándékokat kapnak.


Off2: Ha nem akarod végighallgatni a szexes sztorikat, mondd meg neki, hogy ez teged kellemetlenül érint, biztosan meg fogja érteni. Alapbol furcsa, hogy igy részletezi egy fiúnak.


A csomagolasrol: Egy bordo masni tokeletes, de még ne nagyon ragaszd ra a dobozra, októberig siman megveheti, esetleg pont ezt kéri a szüleitől :)

2015. aug. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ő kérte ezt az ajándékot így direktben a szülinapjára. Megmondta hogy ezt szeretné tőlem.

Köszi az eddigi válaszokat.

2015. aug. 12. 20:10
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ő kérte ezt az ajándékot így direktben a szülinapjára. Megmondta hogy ezt szeretné tőlem."

Ha viccnek szánta a csaj akkor oké. Ha nem akkor az nagyon gáz. Szerintem nem kéne ilyen drága ajándékokat venni neki.

2015. aug. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vidd vissza a cipőt, ezt ő sem gondolhatta komolyan! Am nem szép dolog belerondítani mások kapcsolatába...
2015. aug. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Szűz anyám. Én is lány vagyok soha nem kérnék ilyen drága ajándékot senkitől, még a szüleimtől se nem hogy tőled egy viszonylag "idegen" fiútól. Mivel barátja van csak azért írtam hogy idegen. Szerintem kihasznál, hogy megkapja a cipőt, mert egy felszínes kis puncika aki csak azt látja benned hogy lelki szemetes vagy meg pénzeszsák aki vesz neki majd cuccokat. Ha eddig nem hagyta ott a csávóját ezután se fogja, és MIÉRT NEM A BARÁTJÁT KÉRI MEG HOGY VEGYEN NEKI DRÁGA CIPŐT? Szülinapjára már az is vehetne neki valamit. Üdv a barát zónában, méghozzá a "ki fogom használni" barát zónában. Ha érezne valamit irántad akkor nem mesélné el neked a szexes élményeit se. Méghozzá azért nem, mert ha egy ember szereti a másikat akkor nem kezd el olyasmit mesélni ami rosszul eshet a másiknak. Hidd el ez a kiscsaj nem szeret. A cipőt vidd vissza és vegyél egy sokkal olcsóbb ajándékot de valami szépet, és nézd meg a reakciót. Ha azt látod rajta hogy csalódott akkor tudni fogod hogy csak a cipő miatt fűzött össze veled hosszabb kapcsolatot, ha örülni fog az apróságnak akkor viszont lehet hogy tényleg szeret de erre nem sok esélyt látok. Mindenesetre október rohadt messze van addig lehet találsz más lányt aki megtetszik és erről meg kiderül hogy egy....... nem is mondom. Gondolkozz.
2015. aug. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!