Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kezdeményez sohasem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kezdeményez sohasem találkozót?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja vagyunk együtt a barátommal. Eleinte elhívogatott ide-oda, mostanában azonban alig-alig jut eszébe találkozót kezdeményezni, mindig én hozom fel vagy célozgatok rá. De még így sem lesz belőle semmi, hacsak ki nem mondom, hogy találkozzunk.

Már a családja is többet kérdezi, hogy mikor megyek hozzájuk, a barátomnak meg eszébe sem jut.

Nyáron távkapcsolatban élünk, körülbelül 2 hetente találkozunk, de sosem ő kérdezi meg, hogy találkozunk-e.

Próbáltam már vele beszélni erről, de semmi javulás. Pedig azt mondja, hogy szeret.

Volt már valaki hasonló cipőben?


19L



2022. aug. 22. 20:28
 1/7 anonim válasza:

Amikor próbáltál vele beszélni erről pontosan mi történt?

Gondolom megemlítetted neki, ő meg kitérő választ adott rá. Ha így volt érdemes lenne határozottabban beszélni vele. Mondd el neki hogy számodra ez így nem működik, és vagy változtattok a dolgokon vagy szakítasz vele.

2022. aug. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akar találkozni, akkor ti nem vagytok együtt.
2022. aug. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aki tényleg szeret, az megpróbál találkozni veled, hiszen szeret a társaságodban, a közeledben lenni. Aki nem kezdeményez, azt valószínűleg nem is érdekled eléggé.
2022. aug. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1 Azt mondja, hogy nem is igaz. Mert nem is emlékszik rá igazán, hogy ki hívott el kit.

Aztán amikor mondom neki, hogy mindig én, akkor azt mondja, hogy szóljak rá, mert egy idióta és elfelejt dolgokat.

De nem értem, hogy hogy lehet elfelejteni találkozni valakivel akit elvileg szeretsz?

2022. aug. 23. 05:20
 5/7 A kérdező kommentje:
#3 Én is így gondolom :(
2022. aug. 23. 05:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy neki eleg fontos.

Szakitanod kell vele mert jobbat erdemelsz.

Sok erot es kitartast.

2022. aug. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem számitasz neki sajna :(

Ha az én pasim csinálna ilyet, már rég kitettem volna a szűrjét. Keress valaki jobbat

2022. aug. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!