Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti kezdeményeznétek találkozót...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kezdeményeznétek találkozót olyan lánnyal aki nem tetszik?

Figyelt kérdés

Tegyük fel neten ismerkedtetek meg, de külsőre annyira nem fogott meg, még belsőre sem igazán, csak elbeszélgettek, elhívnátok találkozni vagy hagynátok inkább? Személyesen lehet megfogna benne valami, de ha nem is tetszik képek alapján, akkor van értelme?

(Exemmel ugyanígy voltam, aztán beleszerettem, és most nem tudom mitévő legyek :D)


2017. márc. 31. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ártani nem árt.
2017. márc. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha exeddel ugyan így volt, végül is egy randin semmit se vesztesz, szóval kilehet próbálni.

Mondjuk én nem hívnám el, sőt valószínűleg el se mennék randizni vele (nem hiszek a netes ismerkedésben, pláne ha nem is jön be), de ez csak én vagyok.

15/L

2017. márc. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
mielőtt találkozol vele döntsd el magadban hogy mit is akarsz tőle! Én csak olyan lányokkal szoktam kapcsolatba kerülni akik egyáltalán nem tetszenek ez így pár éve ivódott belém talán az önbizalom hiány miatt... ezekkel a lányokkal csak annyi baj hogy az első aktus után az érdeklődés oda vész
2017. ápr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!