Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ignorál a barátom (?)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ignorál a barátom (?)

Figyelt kérdés

Pár napja volt egy veszekedésünk, utána nem beszéltünk. Rá egy órára írt, hogy arra vár hogy bocsánatot kérjek (amikor ő bántott meg), mert egy kicsit felfújtam. Ami szerintem nem igaz, mert jogos volt. Megírtam arra várhat. Azután nem írt egy teljes napig. En voltam az aki kereste a másikat és azt írta nem teljesen józan, de sajnálja, szeret és hiányzok. Megírtam hogy aha képzelem, mert ha valaki csak úgy ignorálja a másikat elég nehezen hihető. Arra nem válaszolt, pedig látta. Megint eltelt két nap. Ma 12-kor írtam neki, azóta meg se nézte. Szerintetek tilthatott vagy nem is érdeklem?


Segítséget előre is köszönöm. 16l, 17f-távkapcsolat


2022. szept. 11. 19:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem derül ki, te melyik fél vagy...


Mindenesetre ez nekem egy felfújt lufinak tűnik...

2022. szept. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%

Szóval másnap ráírtál, erre mondta, hogy sajnálja, szeret és hiányzol neki. Erre meg az volt a valaszod, hogy nem hiszed el?

Ha én lennék a barátod azzal a lendülettel repültél is volna...

2022. szept. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Utolsó én megértem a te nézőpontodat is, de ha már így gondolja, miért nem lehet megbeszélni? Mert én nem azért kerestem fel, mert nem számít vagy valami. És ha hívom nem veszi fel. Snapchat-en szoktunk beszélgetni, ami azért szar, mert nem látom tiltott e vagy nem. Azt se tudom valami baj van e, de ha számítok neki akkor mondta volna. Lehet hogy en képzeltem bele ebbe sokat?
2022. szept. 11. 20:34
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
A történetben mindenki egy drámázós, hisztis gyerek. Nehéz belehelyezkednem a fejetekbe. Ha akarsz valamit, kommunikálj vele.
2022. szept. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, próbálok kommunikálni, de mint mondtam írtam 12-kor, semmi. Írtam 5-kor. Semmi. Hívtam most. Semmi. Így hogy kommunikáljak vele?
2022. szept. 11. 20:42
 6/13 anonim ***** válasza:
21%

Lehet, hogy két nap alatt lecumiztatott valami lánykánt a dizsiben, rájött hogy jobb dráma nélkül élni, és most teszi az agyát hogy még morálisan is ő tűnjön győztesnek.

Nem tűnik funkcionális kapcsolatnak ami köztetek van, még nem nőttetek fel ehhez a dologhoz kellőképpen. Nekem több kapcsolata alatt egyszer sem volt olyan hogy napokra ghostoltuk volna egymást, vagy hogy egyáltalán igazából összevesztünk volna. Ez már elég rossz jel.

2022. szept. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
na én ezért nem jártam tiniként se taknyokkal
2022. szept. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Értelmetlen a távkapcsolat.
2022. szept. 12. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat oszinten, elegbunko voltal... marmint o bekulni akart meg stb, te meg szepen belegazoltal... en is nagyon merges lennek a helyeben. Bar o se szent, szerintem ezt azert meg lehet beszelni, ha nem dramaznatok mindenen. En is tavkapcsolatban elek, de meg ha meg us bantjuk a baratommal egymadt, mindig megbeszeljuk, kibekulunk. Szoval a ti kapcsolatotokban ez igy nagyon nincs rendben.
2022. szept. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen tisztában vagyok vele. De mi másra gondolhat az ember, ha a másik egyáltalán nem keresi? Én sem vagyok ártatlan, de ez, hogy emiatt itt hagy, elég érdekes. Főleg, hogy annyi "szépet" mondott. Habár ezek után kétlem, hogy igazak lettek volna
2022. szept. 12. 18:41
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!