Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ignorál a barátom (?)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ignorál a barátom (?)

Figyelt kérdés

Pár napja volt egy veszekedésünk, utána nem beszéltünk. Rá egy órára írt, hogy arra vár hogy bocsánatot kérjek (amikor ő bántott meg), mert egy kicsit felfújtam. Ami szerintem nem igaz, mert jogos volt. Megírtam arra várhat. Azután nem írt egy teljes napig. En voltam az aki kereste a másikat és azt írta nem teljesen józan, de sajnálja, szeret és hiányzok. Megírtam hogy aha képzelem, mert ha valaki csak úgy ignorálja a másikat elég nehezen hihető. Arra nem válaszolt, pedig látta. Megint eltelt két nap. Ma 12-kor írtam neki, azóta meg se nézte. Szerintetek tilthatott vagy nem is érdeklem?


Segítséget előre is köszönöm. 16l, 17f-távkapcsolat


2022. szept. 11. 19:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy ott hagy? Egy napig nem írt. Képzeld, van akinek kell ennyi idő, hogy átgondolja a dolgokat nyugodtan. Van akinek egy hét is kellhet ehhez.
2022. szept. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hát mostmár 3:)
2022. szept. 12. 22:21
 13/13 anonim ***** válasza:
Mostmár meg is értem, mert bunkóztál vele. De először 1 nap volt, arra mondtam hogy kellett neki. Csak te ezen behisztiztél.
2022. szept. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!