Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy deríthetem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy deríthetem ki meleg-e a srác tesója?

Figyelt kérdés
Az évnyitón volt egy pasi akit néztem, nagyon bejött. Rájöttem, hogy rokona az egyik osztálytársamnak. Facen meg is találtam. Nem látom, hogy lenne párja. Szerintem meleg. Hogy puhatoljam ki? Annyira szexi.
2022. szept. 16. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Talán kérdezd meg azt, akinek a rokona.
2022. szept. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Es mibol gondoltad h ezek alapjan melegnek tunik neked? XD
2022. szept. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A melegekre buksz? Inkább keress magadnak egy csajt.
2022. szept. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Melegekre bukok... Nem merem megkérdezni. Nem tudják rólam.
2022. szept. 16. 12:53
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 A találgatással nem vagy előrébb, plusz sokkal nagyobbat lehet bukni rajta. Nem direktben, de meg kell kérdezned.
2022. szept. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Én biszex vagyok. Én már csináltam olyat, hogy ráírtam ismeretlenül valakire, akiről tudtam hogy meleg (később kiderült, hogy bi). Ha szeretnéd szívesen elmesélem vagy ha csak szeretnél beszélni valakivel a mostani helyzetedről akkor írj nyugodtan
2022. szept. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!