Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A meleg/bi vágyaidat hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg/bi vágyaidat hogy kezeled?

Figyelt kérdés
Riaszt? Elfogadod? Megéled? Unokaöcsém teljesen ki van miatta mert a suliba sok beszólás érte mert elpletykálta a csaj akit a legjobb barátjának gondolt... Sulit is kellett cseréljen.
2022. máj. 8. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Elfogadom, megélem. Nem is lehet másképp, ha nem akarsz bekattanni.
2022. máj. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Én elnyomtam a gimibe addig míg nem jött egy srác. Egy sportoló, jóképű fiú volt. Egy szobába kerültem vele osztálykiránduláson. És valahogy ő szóbahozta a szexet. A vége az lett, hogy orálisan kényeztetett. Akkor nagyon váratlan élmény volt. Főleg azért mert amúgy nem dumált velem. Ő menő volt én nem. De néha mégis szólt, hogy átugrana matekozni stb. De tudtam hogy nem a matek miatt jön hisz mindig az lett, hogy leszopott. Még mikor barátnője volt is. Közbe a meleg poénokat ezerrel nyomta a suliba. Érdekes és vegyes időszak volt. De megértem aki a suliba elnyomja.
2022. máj. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy időben próbáltam elnyomni, ezáltal mégjobban felerősödtek. Elfogadom, hogy ez része az életemnek, a személyiségemnek.

Akár fel is vállalom.

2022. máj. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Azóta vagyok kiegyensúlyozott, mióta elfogadtam.

Viszont a magánéletem az senki másra nem tartozik. Persze, lehet, hogy pont az ember legjobb barátja fogja elárulni, de mondjuk ilyen esetben azért lehet tenni a szivárogtató ellen.

2022. máj. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Minden jót az unokaöcsédnek. Ha szüksége van külső támogatásra ajánld neki a Háttér Társaság Információs és Lelkisegély Szolgálatát, vagy a Személyes Segítő Szolgálatát.

[link]

[link]

2022. máj. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én jelenleg gimis vagyok és sokkal jobb miután elfogadtam, de nekem is nehéz volt. A barátaim szerencsére mindenben támogatóak és szerintem manapság egyre több embernél merül fel, hogy vannak bi vágyai és nem feltétlen hetero. De szerintem ez szuper, hogy egyre elfogadóbbak az emberek, persze sajnos nem mindenhol. (Ha esetleg nem teljesen biztos benne, hogy mit érez és szeretne valakivel beszélni róla nekem nyugodtan írhat bárki)
2022. jún. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

sokáig próbáltam elnyomni magamban. Mióta megélem

kiegyensúlyozottabb vagyok.

2022. okt. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 sandrisbp válasza:
Szerintem igazán akkor biztos csak abban az ember, hogy mi az, ami tényleg neki való szexuálisan, ha megpróbálja megélni és ki is próbálja. És nem is feltétlenül csak egyszer. Nekem az első pár alkalom fiúval (akkoriban csak kivertük egymásnak) nem igazán volt jó: a dolog meg a f@sz persze izgatott, és fizikailag természetesen jó volt kielégülni, de mivel a másik fél nem igazán jött be, nem tudtam volna csókolózni vele, így valahogy utána elég rossz érzés volt - de azt azért egyre erősebben éreztem ezek után az alkalmak után, hogy ha egyszer találok egy nekem igazán tetsző másik partnert, amihez nyilván bátrabban kezdeményeznem kell (az első pár alkalommal mindig engem szedtek fel), akkor egy olyan sráccal végre tényleg jó lesz ez nekem.... és így is lett.
2022. dec. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!