Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ürügyként kitalálni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ürügyként kitalálni a szakításhoz?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagyon csúnyán hangzik, de elég kellemetlen a valódi ok és nem szeretném még jobban feleslegesen megbántani.
2022. szept. 22. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem legyél öszinte ne hazudj. Annak biztos roszabb vége lesz. Csak nem lehet anyira kellemetlen a valódi ok. De ezen kivül egébkent sok mindent lehet mondani. Pl.: ez nem működik, az érzéseim változtak, vagy nem tudsz elviselni bizonyos dolgokat. Azért nem anyira nehéz hazudni. De az öszinteség biztos jobb.
2022. szept. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki a valódi okot diszkréten, ha lehet rajta segíteni próbáljátok meg (ha akarjátok) ha nem akkor váljanak szét útjaitok de ha nagyon kellemetlen ránézve és mondjuk nem tehet róla akkor ha lehet ne nagyon meséld el senkinek. Amúgy kíváncsi vagyok mi az, szóval ha esetleg van kedved leírhatod privibe úgyse ismerlek benneteket.
2022. szept. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az igényesség a probléma, illetve a túlzott ragaszkodása. 5 hónapja vagyunk együtt, de már örökké tartó kapcsolatot tervezget. Ez inkább csak zavaró, de leginkább a külseje miatt vesztettem el a vonzalmat iránta. A személyisége fogott meg, de ahogy egyre jobban megismertem kiderült hogy igénytelen sajnos. Cikinek érzem, ha ki kell menjek vele. Egyre többször jut eszembe, ahogy ránézek, hogy basszus mennyire nem helyes.

Ezt nem tudom hogy elmondani neki. Nagyon kellemetlen. Az elején nem gondoltam, hogy csúnya lenne, de minél több dolog előkerült, annál jobban kezdtem eltávolodni.

2022. szept. 22. 16:30
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
De nem kell hazudni attól még, hogy nem akarsz részletekbe belemenni. Épp elég annyit mondani, hogy miután jobban megismerted, úgy érzed, mégsem illetek össze, és nem érzel úgy iránta, mint ahogy ő azt szeretné.
2022. szept. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

2-es vagyok. Hát sajnálom de ezt inkább tényleg ne mond el neki. Mond azt, hogy rájöttél hogy egyedüllétre vágysz és nincs szükséged kapcsolatra vagy valami szokásos baromságot amit mindenki mond ilyenkor :D

Nem lehet téged hibázatni azért mert nem jön be, senki nem szivesen jön össze valakivel aki nem tetszik neki.

2022. szept. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
8%
A lényeg, hogy bármit mondasz tedd hozzá, hogy az a te saját hibád. Nem szeretlek, de ez az én hibám, hiszen bárki boldog lehetne veled.
2022. szept. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"A lényeg, hogy bármit mondasz tedd hozzá, hogy az a te saját hibád."

ekkora ökörséget...

2022. szept. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
14%
#7: Dehogyis. Ha jó ember vagy és nem akarod megbántani (főleg mert ki tudja mit hoz a jövő és mire képes egy vérig sértett ember) akkor nem az. Persze ha lexarod akkor mindegy mit csinálsz.
2022. szept. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak mond neki hogy úgy érzed mégsem egymást keresitek és hogy nem tudod elképzelni vele a jövőt.
2022. szept. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Thispain ***** válasza:
100%

#6 Ha igénytelen marad, valószínűleg senki se lesz vele boldog.

#3 Tedd szerintem azt, amit 2-es először javasolt. 100%-ig biztos, hogy a szakítás megtörténik, és ha akar téged, változtatni fog ezeken legjobb tudása szerint.

2022. szept. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!