Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene tennem? Azt ézem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Azt ézem hogy a szakításhoz nem lenne szívem.

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy lassan 6 hònapja van baràtom..eleinte mikor össze jöttünk nem voltam belé szerelmes de nagyon szerettem ès ùgy voltam vele hogy majd beleszeretek...fogalmam sincs hogy a szeretet àt alakult-e teljes szerelemmè..mikor talàlkoztunk izgultam ès mindig furcsa èrzès lett a gyomromban de nagyon jò volt vele :)..ha összevesztünk volt hogy àt sìrtam èrte az èjszakàkat..most viszont abban a helyzetben vagyok hogy màr nem szeretem annyira mint régen..ha megcsòkol màr nem dobban meg a szìvem ès minden más..màr nem úgy bùjok hozzà mint 2-3 hònappal ezelõtt...màr ùgy èrzem hogy szinte csak baràtilag szeretem..pàrszor màr megbàntott lehet ez az oka annak hogy mùlt a szeretet? 15/L

2015. szept. 29. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudom hogy nehez de ha szakitasz vele azzal jobb lesz neked. Keress valaki mast akivel ugyanolyan boldog lehetsz mint vele. Csak megszokasbol ne legyel vele.
2015. szept. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nagyon meg fogom bantani ha szakitok vele..
2015. szept. 29. 16:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Ő is megbàntott már téged
2015. szept. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnálatból ne legyél senkivel csak ha igazi a szerelem
2015. szept. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Erre szokták azt mondani, hogy semmi sem tart örökké.

Ha nem érzed teljesnek ezt a kapcsolatot, akkor ideje továbbállnod, mert így magadnak sem adsz esélyt a boldogsághoz.

2015. dec. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!