Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy fiu, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiu, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Szoval van egy fiu aki nagyon tetszik, most lettunk osztalytarsak. Kb 2 mondatot beszeltunk, az is tokre jelentektelen volt. Bekovettem instan de nem kovetett vissza, csak engedte h kovethessem. Viszont igazabol egy lanyt se kovet, csak par fiut az osztalyunkbol, es azt sem latom h barmi lannyal beszelgetne az osztalybol, csak a fiukkal van. Orakon ra-ra nezegetek, es eleg sokszor talalkozik a szemunk, persze rogton mindketten felre nezunk. Nem tudom hogy idegesitem e es ezert nez vissza, csak azert is. Neha ugy latom hogy o nez engem de lehet mar csak bekepzelem. Szerintetek mit csinaljak? Gondolkodtam azon hogy odaallok ele es csak elmondom mit erzek, de felek hogy gaz lesz az hogy mindennap talalkozunk. Hulyeseg? Valami tanacsot legyszi mert kezdek belebolondulni ebbe hogy csak almodozok.

2022. okt. 1. 06:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A tetszés és a szerelem nem ugyanaz. Ha csak tetszik akkor jó pasi és megfelel az ízlésednek. Szerelmes meg nem lehetsz, hiszen nem ismered.

Ennyi jelből már fix levágta, hogy érdekled, ha akart lépett volna. De nem tette. Szóval hagyd békén.

2022. okt. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az egyeseel többnyire. Az viszont nem igaz, hogy biztosan vette a lapot, sőt ha vette is és érdekled akkor sem biztos hogy kezdeményezne.

Ha nagyon akarsz tőle valamit akkor kezdeményezz te, vagy tényleg olyan jeleket adj amiket nem lehet félreérteni, még ha akarja sem.

2022. okt. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
51%

Szia, körülbelül korod beli fiú vagyok, az első kommenttelővel nem értek teljesen eggyt. Általában a mai fiúk megjátszák megyukat, hogy milyen bátrak, (én is csináltam) de közben meg a lányokhoz nem is mer odamenni és azt várja, hogyha tetszik a lánynak akkor majd biztos kezdeményez, de a fiúk nem mindig értik hogy kezdenényezni akartál ezért sok próbát kell tennd, azt javaslom, hogy minden nap köszönj neki (ne tartsd cikinek a köszönést az osztálytársak elött) szép lassan napról napra közeledj hozzá ezt úgy értem hogy napról napra mindig többét beszélj vele. Utána irogassatok és hívd el találkozni, de arra figyelj hogy ne túl hamar mert ahogyanleírtad a fiú zárkózotnak tűnik


16 éves vagyok sok kapcsolaton túlvagyok valamelykeket ki is tőrőlném az életemből


Sokat voltam lányokkal ezért nem volt sok fiúbarátom de nyílván kellett nekem fiú barát

Úgy döntöttem hogy azt a bezárkózottabb csávót ahaverommá teszem és sikerült még mindig a legjobb haverom és már nyitott sok dologfelé

Nyílván én nem szerelmikapcsolatot akartam egy fiútól(nem vagyok meleg) de kiismertem az ilyen helyzetet mivel 2x csináltam zárkózott emberből boldog nyitott embert


Írj privátban hogyha lenne valami kérdésed

2022. okt. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első vagyok. Szerintem sem ciki egy lánynak kezdeményezni, de csóri kérdező már sokszor megtette. Én magamból indultam ki és ha valakinek egyértelműen jelzem, hogy bejön és nem lép (akár azért mert fél vagy akár azért mert nem érdeklem) akkor el tudom fogadni. De ha tetszem egy pasinak akkor legyen már annyi töke, hogy oda jön hozzám. Ha nem is konkrétan azzal a szöveggel hogy tetszem neki, de akkor csak rákérdezni, hogy miért követtem be vagy miért nézem. Mert ha ezt megtenné én simán a szemébe mondanám, hogy azért mert bejön és jó lenne megismerni. Mert ha nem is tetszem neki és visszautasít azt is lehet szépen.

Mondjuk az is igaz, hogy nekem magas elvárásaim vannak a pasikkal szemben (igaz, a hónapban lettem 20), de valahogy tiniként se szerettem az ilyen töketlen, álló vízben ülő pasikat. Egyszerűen nem tudtam velük soha mit kezdeni.

2022. okt. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Szia mond el neki mit érzel

Elmesélem az én sztorimat

9. vagyok van egy nagyon szép lány az osztályban beszéltem a másik lánnyal mert észre vette hogy folyton bámulom xy-t

És mondta hogy mond el neki mit érzel végig mondta eztet és elmondtam a lánynak mondta hogy nagyon aranyos vagyok meg minden de ismerjük egymást meg jobban és talán azóta a lánnyal nagyon jóban vagyok

Egyedül én vagyok fiú az osztályból xd

Úgy hogy mindegyik lány nagyon szeret meg ilyenek

Remélem tudtam segíteni

Sok szerencsét remélem összejön a dolog drukkolok

2022. okt. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
beszélgetni próbálgathatsz vele. de elmondani az érzéseidet, főleg egyből, az hülyeség lenne.
2022. okt. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen beszélgess vele, de ne ezzel kezdd.
2022. okt. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre csak beszélgess, ne egy vallomással indíts.
2022. okt. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!