Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú akinek régen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú akinek régen valószínüleg bejottem. Most mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A fiú már több közösségi médiás platformon is rámírt még régebben de nem annyira beszelgettünk és kb 2 napnál tovább nem is tartott (nem az ideálom, de egyáltalan nem volt csúnya és tett semmilyen célzást szóval inkább úgy döntöttem inkább nem próbálkozok biztos több lánynak írt rövid idő alatt).


De most nyáron meg az történt hogy egy fesztiválon odajött hozzánk meg a barátnőimhez (az egyik barátnőm azt mondta, hogy biztos hozzám jött volna oda), de próbáltuk őt és a haverjait figyelmen kívűl hagyni mert féltünk, hogy most is az lessz mint általában szokott ilyenkór lenni hogy teljesen ránkszállnak és nem hagynak minket békén egész este. Még ezután is volt hogy mellém ült de az egyik barátnőm "könyebb prédának tünhetett" úgyhogy inkább vele kezdett el beszélni.


Igazából nem annyira bántam meg mert már hallottam erről a fiúról hogy gyakran cserélgeti a barátnőit és nagyon sok valakire rá szokott írni, de így utólag rendesnek gondolom amiért kb 1 év után is emlékezett a hobbimra, a teljes nevemre meg hogy hol lakok (még az utcara is amit max snapen tudott megnézni mert még említeni sem említettem) úgyhogy tényleg lehet, hogy kicsit belém volt esve. Meg még az is szimpatukus volt, hogy amikor mondtuk hogy elmegyünk egy kicsit sétalni akkor nem követtek minket, mint a nyomulósok.


Igazából én nem tartom magam olyan szépnek hogy egy fiú csak úgy odajöjjön hozzam (még sosem volt barátom szóval elég "félénk" is vagyok ilyen téren), de amikor mondta a barátnőm hogy biztos miattam jött és elkezdte sorolni akkor esett le hogy tényleg lehetséges.



Bocsi az összeszedetlen fogalmazásért (akárhogy próbálkoztam nem sikerült volna jobban xD)


És mégegyszer leírom hogy tényleg nem bántam meg hogy nem annyira foglalkoztam velük de ha lenne rá alkalom adnék neki egy esélyt hátha.

(amúgy egyáltalan nem voltunk velük undokak csak tényleg féltünk hogy a hátralévő időben nem fognak békénhagyni minket ha most úgy viszonyulunk hozzájuk)


Szerintetek lehet még rá alkalom?


2022. okt. 2. 02:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne mutasd ki, hogy mint fiú érdekel. Beszélgess vele mindenféléről. Pl hogy mi történt vele azóta, mit tanul, szeret-e olvasni, mit olvasott utoljára. Szóval ismerd meg, aztán vagy kialakul, vagy nem.

Az, hogy jóképű, az még nulla.

Hogy cserélgeti a lányokat, az a kialakulatlansága.

2022. okt. 2. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek #1-gyel, ne lássa hogy tetszik Neked, mert akkor gyorsan átváltozhat ez az egész erre a "lánycserélgetős" esetre. Beszélgessetek minél többet, próbáld kimutatni hogy az érett részét jobban kedveled, nem azt hogy jóképű vagy hogy cserélgeti a lányokat, nehogy Veled is azt tegye majd
2022. okt. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat😊


Igazából azt hittem, hogy lefogtok szólni azért mert akkor nem foglalkoztam vele de most meg már érdekel xD

2022. okt. 2. 10:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2022. okt. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
16 a fiú meg 17
2022. okt. 2. 12:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ízlés változhat és változik is.. 20 éves korodra megint több fajta pali fog bejönni.
2022. okt. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!