Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16-17 éves tinilányoknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-17 éves tinilányoknak bejön, ha egy 18-19 éves fiú 400 ezer felett keres?

Figyelt kérdés
2022. okt. 7. 20:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%

Attól függ.

Vannak olyanok, akiknek igenis számít, és a fizetésed felét el is költheted rájuk, de vannak olyanok, akiknek ha nem jössz be, akkor milliókat is kereshetsz, akkor se fogsz kelleni.

De amúgy mindenképppen pozitív pont.

2022. okt. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Végül is... Amikor egyetemre jártam kicsit szarügy volt amikor 60 ezer volt a számlámon, az is inkább tartaléknak és így nem mentünk sehova, de azért találjak ki programot, miközben eleve elment csomó pénz utazással Pestre... :D
2022. okt. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Hát nem tudom, nekem is volt 20 évesen nívós munkám (most 21 vagyok), viszont nem vettem észre, hogy ettől vonzóbb lennék. Persze, lehet velem van a gond, de szerintem nem veszik komolyan még ilyen korban (20 körül sem) az ilyesmiket.
2022. okt. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%
#4 vagyok. Inkább az számít, hogy elsősorban nagyon jól nézz ki, kondi stb, jó legyen a dumád, bulizz, a többi jelenleg nem igazán foglalkoztatja a lányokat/nőket, max majd 25-30 évesen
2022. okt. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

Jól irod 4, es

Fiatal lányokat nem érdekli a dolog, minden a duma és a jó külső

2022. okt. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
42%
Fiatal lányokat nem feltétlen érdekli a külső, olyan bűnronda 20-30 éves fazonokkal járnak, hogy az brutális.
2022. okt. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezzel akarsz csajozni, akkor nem lesz olyan barátnőd, aki őszintén fog szeretni.
2022. okt. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp se hátrány, de ha amúgy nem jönnék vele össze, azon ez sem változtatna.Ez inkább csak járulékos nyereség. Meg attól függ hogy keres ennyit. Ha minden nap 10 órában dolgozik és semmi ideje rám, akkor egyáltalán nem tudnék örülni a fizetésemnek.
2022. okt. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
12%
Gondolj bele, mikre vehetsz rá ezzel szegény lányokat. Uralhatod a testüket.
2022. okt. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi önmagában nem jön be, sőt ha valaki úgy gondolja, hogy ettől több/jobb lesz másoknál, akkor az kifejezetten taszít.

A barátom jó, ha 200ezret keresett mikor dolgozott, most egészségügyi problémák miatt nincs állása se, és így ugyanannyira szeretem, mintha milliós fizuja lenne, mert nem ez számít:)

2022. okt. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!