Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves fiú vagyok. Eddig 2...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves fiú vagyok. Eddig 2 viszonzatlan szerelmem volt, a második lányra 2 és fél évet képes voltam várni hűségesen. Eléggé rossz már egyedül lenni, ti hol ismerkedtek? Valami tanács?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 10. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lesz még pár, nyugi
2022. ápr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Általában baráti társaságban amióta nincs nagyon életem...mármint már nem járok suliba stb...neten is néha (bár ezek soha nem jönnek össze valamiért).


Szóval inkább olyannal jöhetnék össze akit valahonnan már ismerek, kocsma, buli, meló helyeken lenne lehetőség.

2022. ápr. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 franciasrac ***** válasza:
100%
17 éves vagy, még időd van
2022. ápr. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a suliban voltak jelentkezők.

Rád térve Kérdező, majd lesz párod idővel, csak türelmesnek kell lenni, ilyen egyszerű dolog ez.

2022. ápr. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!